Paralen us


Výsledky hledání na výraz Paralen us
Poslední aktualizace: 2025-05-07


Kombinace, interakce: Azitromycin sandoz & Paralen 500


Azitromycin sandoz & Paralen 500 .......

Tagy: Kombinace, interakce Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, Paralen us

Kombinace, interakce: Diazepam slovakofarma & Paralen 500 &


Diazepam slovakofarma & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s diazepamem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníDiazepam slovakofarma: Vyhněte se ........

Tagy: Kombinace, interakce Diazepam, Diazepam slovakofarma & Paralen 500 &, Paralen us

Vedlejší účinky: Isicom 100 mg & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Isicom 100 mg a Paralen 500 . Diazepam slovakofarma & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s diazepamem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s ........

Tagy: Vedlejší účinky Isicom, Isicom 100 mg & Paralen 500, Paralen us

Vedlejší účinky: Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100


Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac duo pharmaswiss a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Novalgin tablety a Paralen 100 . Diazepam slovakofarma & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s diazepamem.
Tagy: Vedlejší účinky Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100, Paralen us

Kombinace, interakce: Amoksiklav 1 g & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Průjem . Bolest hlavy .Nevolnost . Svědění ........

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, Paralen us

Kombinace, interakce: Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Citalopram orion & Paralen 500 &


Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. Midazolam accord & Prothazin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Midazolam kombinuje s promethazinem. Midazolam accord & Citalopram ........

Tagy: Kombinace, interakce Midazolam, Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Citalopram orion & Paralen 500 &, Paralen us

Kombinace, interakce: Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500 &


Zoloft & Paralen 500 . Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. Midazolam accord & Prothazin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Midazolam ........

Tagy: Kombinace, interakce Zoloft, Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500 &, Paralen us

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Algifen neo &


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Algifen neo . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a . Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Algifen neo &, Paralen us

Vedlejší účinky: Ciplox & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Ciplox a Paralen 500 . Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. Midazolam accord & Prothazin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může ........

Tagy: Vedlejší účinky Ciplox, Ciplox & Paralen 500, Paralen us

Vedlejší účinky: Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte


Vedlejší a nežádoucí účinky Otrivin rhinostop a Paralen grip chřipka a kašel . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a kašel a Tantum verde spray forte . Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud ........

Tagy: Vedlejší účinky Otrivin, Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte, Paralen us

Kombinace, interakce: Aulin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. Midazolam accord & Prothazin .Riziko nebo závažnost ........

Tagy: Kombinace, interakce Aulin, Aulin & Paralen 500, Paralen us

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Neurol 0,25


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,25 . Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. Midazolam accord & Prothazin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25, Paralen us

Kombinace, interakce: Ercefuryl 200 mg cps. & Orofar & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. Midazolam accord & Prothazin .Riziko nebo závažnost ........

Tagy: Kombinace, interakce Ercefuryl, Ercefuryl 200 mg cps & Orofar & Paralen 500, Paralen us

Vedlejší účinky: Klacid 500 & Paralen 500 & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Klacid 500 a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ataralgin . Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem ........

Tagy: Vedlejší účinky Klacid, Klacid 500 & Paralen 500 & Ataralgin, Paralen us

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 125 . Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. Midazolam accord & Prothazin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se ........

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Paralen 125, Paralen us

Kombinace, interakce: Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Prestarium neo forte & Paralen 500 & Ercefuryl 200 mg cps.


Midazolam accord & Neurol 1,0 .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se přípravek Alprazolam kombinuje s přípravkem Midazolam. Midazolam accord & Prothazin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Midazolam kombinuje s promethazinem. Midazolam accord & Prestarium ........

Tagy: Kombinace, interakce Midazolam, Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Prestarium neo forte & Paralen 500 & Ercefuryl 200 mg cps, Paralen us

Kombinace, interakce: Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech ........

Tagy: Kombinace, interakce Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500, Paralen us

Kombinace, interakce: Furolin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných ........

Tagy: Kombinace, interakce Furolin, Furolin & Paralen 500, Paralen us

Kombinace, interakce: Trombex & Paralen grip chřipka a bolest &


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen ........

Tagy: Kombinace, interakce Trombex, Trombex & Paralen grip chřipka a bolest &, Paralen us

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen plus . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen plus a Ibalgin 400 . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje ........

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400, Paralen us

Vedlejší účinky: Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Prestarium neo forte & Paralen 500 & Ercefuryl 200 mg cps.


Vedlejší a nežádoucí účinky Midazolam accord a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ........

Tagy: Vedlejší účinky Midazolam, Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Prestarium neo forte & Paralen 500 & Ercefuryl 200 mg cps, Paralen us

Vedlejší účinky: Nalgesin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může ........

Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin & Paralen 500, Paralen us

Kombinace, interakce: Aulin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se ........

Tagy: Kombinace, interakce Aulin, Aulin & Paralen 500, Paralen us

Kombinace, interakce: Duspatalin retard & Meteospasmyl & Paralen 500 & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se ........

Tagy: Kombinace, interakce Duspatalin, Duspatalin retard & Meteospasmyl & Paralen 500 & Ibalgin 400, Paralen us

Vedlejší účinky: Acylpyrin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Acylpyrin a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může ........

Tagy: Vedlejší účinky Acylpyrin, Acylpyrin & Paralen 500, Paralen us

Kombinace, interakce: Trajenta & Magne b6 & Paralen 500 & Zaldiar


Interakce s potravinami a další doporučeníTrajenta: Ačkoli jídlo s vysokým obsahem tuku snižuje Cmax a zvyšuje AUC, tato interakce s jídlem není klinicky významná. . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných ........

Tagy: Kombinace, interakce Trajenta, Trajenta & Magne b6 & Paralen 500 & Zaldiar, Paralen us

Vedlejší účinky: Biseptol 480 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Biseptol 480 a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníTrajenta: Ačkoli jídlo s vysokým obsahem tuku snižuje Cmax a zvyšuje AUC, tato interakce s jídlem není klinicky významná. . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může ........

Tagy: Vedlejší účinky Biseptol, Biseptol 480 & Paralen 500, Paralen us

Vedlejší účinky: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex & Stilnox & Paralen 100 & Hypnogen


Vedlejší a nežádoucí účinky Paracetamol actavis a Paralen 100 . Interakce s potravinami a další doporučeníTrajenta: Ačkoli jídlo s vysokým obsahem tuku snižuje Cmax a zvyšuje AUC, tato interakce s jídlem není klinicky významná. . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ........

Tagy: Vedlejší účinky Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Olanzapin apotex & Stilnox & Paralen 100 & Hypnogen, Paralen us

Kombinace, interakce: Trittico ac 75 & Paralen grip chřipka a bolest


Interakce s potravinami a další doporučeníTrittico ac 75: Vyhněte se alkoholu. Potraviny snižují rychlost a rozsah absorpce. Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech ........

Tagy: Kombinace, interakce Trittico, Trittico ac 75 & Paralen grip chřipka a bolest, Paralen us

Vedlejší účinky: Dimexol & Ibalgin 400 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Dimexol a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníTrittico ac 75: Vyhněte se alkoholu. Potraviny snižují rychlost a rozsah absorpce.
Tagy: Vedlejší účinky Dimexol, Dimexol & Ibalgin 400 & Paralen 500, Paralen us

Paralen sus


Nepodávejte přípravek PARALEN SUS dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN SUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě 2/6  má onemocnění ledvin nebo jater,  trpí formou určitého typu chudokrevnosti způsobené zvýšeným rozpadem červených krvinek a zvané hemolytická anémie,  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy,  současně užívá léky ovlivňující funkci jater,  má zvýšenou citlivost na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo jiná nesteroidní protizánětlivá léčiva. O vhodnosti současného podávání přípravku PARALEN SUS s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN SUSInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. e dítě užívá přípravek PARALEN SUS. Přípravek PARALEN SUS s jídlem, pitím a alkoholemJestliže se během léčby objeví zažívací .....

Tagy: Paralen sus, Paralen us

Paralen plus


Neužívejte přípravek PARALEN PLUS .. Přípravek PARALEN PLUS není určen pro děti a dospívající do 15 let. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN PLUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte: .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN PLUS .. e užíváte přípravek PARALEN PLUS. Bez porady s lékařem neužívejte s přípravkem PARALEN PLUS léky podporující vykašlávání ( protože přípravek PARALEN PLUS tlumí vykašlávání a vytvořený hlen by se mohl hromadit v dýchacích cestách. inky přípravku PARALEN PLUS a jiných přípravků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. paroxetinu a sertralinu nebo lék zvaný bupropion); přípravek PARALEN PLUS nesmějí užívat pacienti, kteří jsou zároveň léčeni inhibitory monoaminooxidázy – IMAO nebo do 14 dnů po jejich vysazení, .. Dospělí a dospívající od 15 let užívají přípravek PARALEN PLUS 3× denně po 1–2 tabletách po dobu trvání obtíží, maximálně po dobu pěti dnů. Interakce .....

Tagy: Paralen plus, Paralen us

Paralen horkÝ nÁpoj bez cukru


Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se může užívat během těhotenství. Interakce s potravinami a další doporučeníTrittico ac 75: Vyhněte se alkoholu. Potraviny snižují rychlost a rozsah absorpce. Paralen grip chřipka .....

Tagy: Paralen horkÝ nÁpoj, nÁpoj bez cukru, Paralen us

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, Paralen us

Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor


Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo srdečních onemocnění (ze skupiny betablokátorů) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor“) Přípravek .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, Paralen us

Paralen grip horkÝ nÁpoj neo


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Použití přípravku .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, Paralen us

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, Paralen us

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte: .. případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“) Interakce s potravinami a další doporučeníTrittico ac 75: Vyhněte se alkoholu. Potraviny snižují rychlost a rozsah absorpce. Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, Paralen us

Paralen grip chŘipka a kaŠel


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu,  jestliže máte průduškové astma,  jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater,  jestliže máte problémy s požíváním alkoholu,  jestliže máte onemocnění srdce,  jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Jestliže užíváte přípravek
Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, Paralen us

Paralen grip chŘipka a bolest


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest jestliže jste alergický( jestliže současně užíváte: ▪ některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater nebo ledvin,  jestliže trpíte určitým typem chudokrevnosti zvaným hemolytická anemie,  jestliže alergický( Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k léčbě bolesti a horečky doprovázené problémy s ucpaným nosem. neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest společně s jinými přípravky obsahující paracetamol, dekongestivy nebo přípravky pro léčbu chřipky a nachlazení. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP .....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, Paralen us

Přečtěte si o tématu Paralen Us. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paralen us, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen Us. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen Us.



Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop