Paralen 500 & Piascledine 300


Výsledky hledání na výraz Paralen 500 & Piascledine 300
Poslední aktualizace: 2024-06-11


Kombinace, interakce: Paralen 500 & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Piascledine 300 &


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300 &, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300 &


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300 &, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 . Vedlejší a nežádoucí účinky
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300 &, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Piascledine 300 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300 &, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Piascledine 300


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Piascledine 300


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Piascledine 300 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Piascledine 300, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen 100


Nepodávejte přípravek PARALEN 100 dítěti .. Upozornění a opatření .. ..Před použitím přípravku PARALEN 100 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud Vaše dítě: .. O vhodnosti současného používání čípků PARALEN 100 u dítěte s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 100 .. V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že Vaše dítě užívá přípravek PARALEN 100 čípky....

Tagy: Paralen 100, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen 125


Nepodávejte přípravek PARALEN 125 dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN 125 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě  má onemocnění ledvin nebo jater,  má formu určitého typu chudokrevnosti zvanou hemolytická anémie, 2  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  trpí zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( O vhodnosti současného podávání tablet PARALEN 125 dětem s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 125Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. Tablety PARALEN 125 se podávají podle potřeby 3–4krát denně v časových odstupech 6 hodin v dávkách uvedených v tabulce....

Tagy: Paralen 125, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen 500


Neužívejte přípravek PARALEN 500 .. Vzhledem k vysokému obsahu účinné látky nejsou tablety PARALEN 500 vhodné pro děti mladší 6 let ( Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN 500 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud .. O vhodnosti současného užívání tablet PARALEN 500 s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 500 .. Další nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout při užívání tablet PARALEN 500, jsou:...

Tagy: Paralen 500, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen 500 sup


Nepoužívejte přípravek PARALEN 500 SUP jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN 500 SUP se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud  máte onemocnění ledvin,  trpíte formou chudokrevnosti zvané hemolytická anemie ( O vhodnosti současného používání čípků PARALEN 500 SUP s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Děti a dospívajícíVzhledem k vysokému obsahu léčivé látky nejsou čípky PARALEN 500 SUP vhodné pro děti mladší než 9 let ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 500 SUPInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(...

Tagy: Paralen 500 sup, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen extra proti bolesti


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud:  se léčíte s některým onemocněním jater nebo ledvin;  trpíte nedostatkem enzymu glukózo-6-fosfát dehydrogenázy ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Pokud užíváte přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti, neužívejte jiné přípravky s obsahem paracetamolu. O používání přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte:  léky užívané na léčbu nevolnosti a zvracení nebo žaludeční vředy ( Při užívání paracetamolu nebo kofeinu (léčivé látky přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti)...

Tagy: Paralen extra proti, proti bolesti, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen grip chŘipka a bolest


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest .. jestliže jste alergický(á) na paracetamol, kofein, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto .. ..přípravku (uvedenou v bodě 6),  jestliže máte vysoký krevní tlak nebo závažné onemocnění srdce,  jestliže máte cukrovku,  jestliže máte závažné onemocnění jater,  jestliže máte zvýšenou funkci štítné žlázy,  jestliže máte glaukom (zelený zákal) s uzavřeným úhlem,  pokud trpíte zadržováním moči (sníženou schopností močit), .. .. jestliže máte cévní nádor nadledvin (feochromocytom),  jestliže současně užíváte:  některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod „Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo .. Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k .. V tabulce jsou uvedeny jednotlivé a maximální denní dávky přípravku PARALEN GRIP...

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen grip chŘipka a kaŠel


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu,  jestliže máte průduškové astma,  jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater,  jestliže máte problémy s požíváním alkoholu,  jestliže máte onemocnění srdce,  jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem...

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, Paralen 500 & Piascledine 300

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:...

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, Paralen 500 & Piascledine 300

Přečtěte si o tématu Paralen 500 & Piascledine 300. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paralen 500 & Piascledine 300, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen 500 & Piascledine 300. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen 500 & Piascledine 300.



Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop