Paralen


Výsledky hledání na výraz paralen
Poslední aktualizace: 2022-08-13


Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Coldrex horký nápoj citron .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Coldrex horký nápoj citron, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen plus: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400, paralen

Vedlejší účinky: Ibuprofen dr.max & Paralen 500


Max a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Ibuprofen, Ibuprofen drmax & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Furolin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných ........

Tagy: Kombinace, interakce Furolin, Furolin & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & ACYLPYRIN + C


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & ACYLPYRIN + C, paralen

Vedlejší účinky: Eliquis & Paralen 100 & Brufen


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje ........

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Paralen 100 & Brufen, paralen

Vedlejší účinky: Paralen grip chřipka a bolest & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Ibalgin 400 . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Ibalgin 400, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Rivotril


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Rivotril, paralen

Kombinace, interakce: Nimesil & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se ........

Tagy: Kombinace, interakce Nimesil, Nimesil & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Emanera & Isoptin sr & Prenessa & Pradaxa & Paralen 500


Isoptin sr & Paralen 500 . Pradaxa & Paralen 500 . Pradaxa: Třezalka tečkovaná . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou ........

Tagy: Kombinace, interakce Emanera, Emanera & Isoptin sr & Prenessa & Pradaxa & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Atorvastatin 20 mg 1a pharma & Paralen 500


Atorvastatin 20 mg 1a pharma & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko ........

Tagy: Kombinace, interakce Atorvastatin, Atorvastatin 20 mg 1a pharma & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Ibalgin 400 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku.
Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 400 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Brufen 400


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Brufen 400, paralen

Kombinace, interakce: Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Citalopram orion & Paralen 500


Citalopram orion & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s ........

Tagy: Kombinace, interakce Midazolam, Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Citalopram orion & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,25


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25, paralen

Kombinace, interakce: Xarelto & Paralen 500


Je induktor CYP3A4 a sníží hladiny rivaroxabanu . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o ........

Tagy: Kombinace, interakce Xarelto, Xarelto & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Neurol 0,5 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníNeurol 0,5: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu ........

Tagy: Kombinace, interakce Neurol, Neurol 0,5 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Ortanol & Paroxetin +pharma & Prestarium neo & Skudexa & Paralen 500 & Novalgin tablety


Ortanol & Paralen 500 . Paroxetin +pharma & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníNeurol 0,5: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem.
Tagy: Kombinace, interakce Ortanol, Ortanol & Paroxetin +pharma & Prestarium neo & Skudexa & Paralen 500 & Novalgin tablety, paralen

Kombinace, interakce: Pantomyl & Paralen extra proti bolesti & Lipertance & Atorvastatin mylan


Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra proti bolesti & Atorvastatin mylan .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se ........

Tagy: Kombinace, interakce Pantomyl, Pantomyl & Paralen extra proti bolesti & Lipertance & Atorvastatin mylan, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Codein slovakofarma & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Codein slovakofarma . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ibalgin 400 . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Codein slovakofarma & Ibalgin 400, paralen

Vedlejší účinky: Agen 5 & Paralen grip horký nápoj citrón & Magne b6 & Olynth ha 0,1%


Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen grip horký nápoj citrón . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Magne b6 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Olynth ha 0,1% .
Tagy: Vedlejší účinky Agen, Agen 5 & Paralen grip horký nápoj citrón & Magne b6 & Olynth ha 0,1%, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox &


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox &, paralen

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje ........

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paralen

Kombinace, interakce: Prozac & Paralen 500


Prozac & Paralen 500 . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra proti bolesti & Atorvastatin mylan .Riziko nebo závažnost ........

Tagy: Kombinace, interakce Prozac, Prozac & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Atoris 20 & Lozap 50 zentiva & Ibuprofen 400 mg galmed & Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500 & Concor cor & Purinol


Vedlejší a nežádoucí účinky Atoris 20 a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Lozap 50 zentiva a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibuprofen 400 mg galmed a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac duo ........

Tagy: Vedlejší účinky Atoris, Atoris 20 & Lozap 50 zentiva & Ibuprofen 400 mg galmed & Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500 & Concor cor & Purinol, paralen

Kombinace, interakce: Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200


Betaloc & Paralen 500 . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra proti bolesti & Atorvastatin mylan .Riziko nebo závažnost ........

Tagy: Kombinace, interakce Betaloc, Betaloc & Paralen 500 & Piracetam al 1200, paralen

Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru & Olynth 0,1%


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu ( Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem.
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru & Olynth 0,1%, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paralen

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje ........

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paralen

Vedlejší účinky: Prenessa & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Prenessa a Paralen 500 . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra proti bolesti & ........

Tagy: Vedlejší účinky Prenessa, Prenessa & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Nurofen junior pomeranč & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Nurofen junior pomeranč a Paralen 125 . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra proti ........

Tagy: Vedlejší účinky Nurofen, Nurofen junior pomeranč & Paralen 125, paralen

Vedlejší účinky: Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100


Vedlejší a nežádoucí účinky Diclofenac duo pharmaswiss a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Novalgin tablety a Paralen 100 . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, ........

Tagy: Vedlejší účinky Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Novalgin tablety & Paralen 100, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Ibuprofen al 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ibuprofen al 400 . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen kombinuje s atorvastatinem. Paralen extra proti bolesti & ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Ibuprofen al 400, paralen

Vedlejší účinky: Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100


Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 200 a Paralen 100 . Paralen extra proti bolesti & Lipertance .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se acetaminofen ........

Tagy: Vedlejší účinky Agen, Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100, paralen

Kombinace, interakce: Trittico ac 75 & Paralen grip chřipka a bolest


Interakce s potravinami a další doporučeníTrittico ac 75: Vyhněte se alkoholu. Potraviny snižují rychlost a rozsah absorpce. Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech ........

Tagy: Kombinace, interakce Trittico, Trittico ac 75 & Paralen grip chřipka a bolest, paralen

Kombinace, interakce: Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Prestarium neo forte & Citalopram orion & Ibalgin 400 & Paralen 500


Citalopram orion & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníTrittico ac 75: Vyhněte se alkoholu. Potraviny snižují rychlost a rozsah absorpce. Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na ........

Tagy: Kombinace, interakce Midazolam, Midazolam accord & Neurol 1,0 & Prothazin & Prestarium neo forte & Citalopram orion & Ibalgin 400 & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & ACYLPYRIN + C


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a ACYLPYRIN + C . Interakce s potravinami a další doporučeníTrittico ac 75: Vyhněte se alkoholu. Potraviny snižují rychlost a rozsah absorpce. Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & ACYLPYRIN + C, paralen

Vedlejší účinky: Ortanol & Paroxetin +pharma & Prestarium neo & Skudexa & Paralen 500 & Novalgin tablety


Vedlejší a nežádoucí účinky Ortanol a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paroxetin +pharma a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Skudexa a
Tagy: Vedlejší účinky Ortanol, Ortanol & Paroxetin +pharma & Prestarium neo & Skudexa & Paralen 500 & Novalgin tablety, paralen

Kombinace, interakce: Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníClarinase repetabs: Berte bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další ........

Tagy: Kombinace, interakce Clarinase, Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Nalgesin s & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníNalgesin s: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Dyspepsie . ........

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin s & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Amoksiklav 1 g & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Průjem . Bolest hlavy .Nevolnost . Svědění ........

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Stilnox . Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může ........

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paralen

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 125 . Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace ........

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Paralen 125, paralen

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníNalgesin: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Dyspepsie . ........

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Entizol & Asentra 100 & Paralen 500


Asentra 100 & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníNalgesin: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace ........

Tagy: Kombinace, interakce Entizol, Entizol & Asentra 100 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníNalgesin: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ketonal & Nalgesin, paralen

Kombinace, interakce: Algifen neo & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníNalgesin: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). ........

Tagy: Kombinace, interakce Algifen, Algifen neo & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Eliquis & Neurol 0,5 & Cipralex & Xados & Prenessa & Paralen 500


Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku Alprazolam s přípravkem Escitalopram. Neurol 0,5 & Prenessa .Koncentrace alprazolamu v séru může být ........

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Neurol 0,5 & Cipralex & Xados & Prenessa & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Sertralin actavis


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis, paralen

Vedlejší účinky: Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Medoxin . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip horký nápoj citrón a Sumetrolim . Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip horký nápoj citrón & Medoxin & Sumetrolim, paralen

Kombinace, interakce: Nebilet & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku ........

Tagy: Kombinace, interakce Nebilet, Nebilet & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Endiaron


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Endiaron . Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku Alprazolam s ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Endiaron, paralen

Kombinace, interakce: Stoptussin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku ........

Tagy: Kombinace, interakce Stoptussin, Stoptussin & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Xarelto & Paralen 500 & Rytmonorm


Je induktor CYP3A4 a sníží hladiny rivaroxabanu . Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci ........

Tagy: Kombinace, interakce Xarelto, Xarelto & Paralen 500 & Rytmonorm, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Novalgin tablety


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Novalgin tablety, paralen

Kombinace, interakce: Valdoxan & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku ........

Tagy: Kombinace, interakce Valdoxan, Valdoxan & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Novalgin tablety


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Novalgin tablety . Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku Alprazolam s ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Novalgin tablety, paralen

Vedlejší účinky: Ibalgin & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin a Paralen 125 . Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku Alprazolam s přípravkem ........

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin & Paralen 125, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Prednison 20 léčiva


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Prednison 20 léčiva, paralen

Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Acylpyrin & Panadol & Paralen 100


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Acylpyrin a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Panadol a Paralen 100 . Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, ........

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Acylpyrin & Panadol & Paralen 100, paralen

Vedlejší účinky: Furolin & Brufen & Stilnox & Femara & Ibalgin 400 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Furolin a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Brufen a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Stilnox a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Femara a Paralen 500 . ........

Tagy: Vedlejší účinky Furolin, Furolin & Brufen & Stilnox & Femara & Ibalgin 400 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 & Stilnox


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Eliquis & Neurol 0,5 .Koncentrace alprazolamu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Apixabanem. Neurol 0,5 & Cipralex .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno při kombinaci přípravku ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 & Stilnox, paralen

Kombinace, interakce: Dimexol & Ibalgin 400 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku.
Tagy: Kombinace, interakce Dimexol, Dimexol & Ibalgin 400 & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Tezeo & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ........

Tagy: Vedlejší účinky Tezeo, Tezeo & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Rosucard & Paralen 100


Rosucard & Paralen 100 . Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a ........

Tagy: Kombinace, interakce Rosucard, Rosucard & Paralen 100, paralen

Vedlejší účinky: Fraxiparine & Paralen 500 & Novalgin tablety


Vedlejší a nežádoucí účinky Fraxiparine a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Novalgin tablety . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických ........

Tagy: Vedlejší účinky Fraxiparine, Fraxiparine & Paralen 500 & Novalgin tablety, paralen

Vedlejší účinky: Neurol 0,5 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Neurol 0,5 a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Neurol 0,5 a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Neurol, Neurol 0,5 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ibuprofen al 400


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Neurol 0,5 a Paralen 500 .......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ibuprofen al 400, paralen

Kombinace, interakce: Eliquis & Paralen 100 & Brufen


Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci ........

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Paralen 100 & Brufen, paralen

Vedlejší účinky: Ibalgin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin a Paralen 500 . Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit ........

Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Lipanthyl supra & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Lipanthyl supra a Paralen 500 . Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit ........

Tagy: Vedlejší účinky Lipanthyl, Lipanthyl supra & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Neurol 0,25


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,25 . Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25, paralen

Vedlejší účinky: Biseptol & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Biseptol a Paralen 500 . Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit ........

Tagy: Vedlejší účinky Biseptol, Biseptol & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Xarelto & Ascorutin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Xarelto a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ascorutin a Paralen 500 . Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou ........

Tagy: Vedlejší účinky Xarelto, Xarelto & Ascorutin & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Ibalgin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku.
Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500


Zoloft & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste ........

Tagy: Kombinace, interakce Zoloft, Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Nebilet & Sertralin actavis & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertralin actavis a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o ........

Tagy: Vedlejší účinky Nebilet, Nebilet & Sertralin actavis & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Eliquis & Neurol 0,5 & Cipralex & Xados & Prenessa & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Cipralex a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Xados a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Prenessa a Paralen 500 ........

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Neurol 0,5 & Cipralex & Xados & Prenessa & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Xarelto & Paralen 125


Vedlejší a nežádoucí účinky Xarelto a Paralen 125 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ........

Tagy: Vedlejší účinky Xarelto, Xarelto & Paralen 125, paralen

Vedlejší účinky: Concor 5 & Thyrozol 10 & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Concor 5 a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Thyrozol 10 a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 ........

Tagy: Vedlejší účinky Concor, Concor 5 & Thyrozol 10 & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Betaloc zok & Paralen 500 . Warfarin orion & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Kombinace, interakce Anaprex, Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Ibalgin 200 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku.
Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 200 & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Rovamycine


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Rovamycine . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 200: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce ........

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Rovamycine, paralen

Kombinace, interakce: Ibuprofen dr.max & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku.
Tagy: Kombinace, interakce Ibuprofen, Ibuprofen drmax & Paralen 500, paralen

Vedlejší účinky: Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Zoloft a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Olanzapin mylan a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických ........

Tagy: Vedlejší účinky Zoloft, Zoloft & Olanzapin mylan & Paralen 500, paralen

Kombinace, interakce: Atoris 20 & Milurit 100 & Betamed & Lozap 50 zentiva & Ibuprofen 400 mg galmed & Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500


Atoris 20 & Paralen 500 . Betamed & Paralen 500 . Lozap 50 zentiva & Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 ........

Tagy: Kombinace, interakce Atoris, Atoris 20 & Milurit 100 & Betamed & Lozap 50 zentiva & Ibuprofen 400 mg galmed & Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500, paralen

Paralen sus


Nepodávejte přípravek PARALEN SUS dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN SUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě 2/6  má onemocnění ledvin nebo jater,  trpí formou určitého typu chudokrevnosti způsobené zvýšeným rozpadem červených krvinek a zvané hemolytická anémie,  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy,  současně užívá léky ovlivňující funkci jater,  má zvýšenou citlivost na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo jiná nesteroidní protizánětlivá léčiva. O vhodnosti současného podávání přípravku PARALEN SUS s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN SUSInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. e dítě užívá přípravek PARALEN SUS. Přípravek PARALEN SUS s jídlem, pitím a alkoholemJestliže se během léčby objeví zažívací .....

Tagy: Paralen sus, paralen

Paralen plus


Neužívejte přípravek PARALEN PLUS .. Přípravek PARALEN PLUS není určen pro děti a dospívající do 15 let. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN PLUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte: .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN PLUS .. e užíváte přípravek PARALEN PLUS. Bez porady s lékařem neužívejte s přípravkem PARALEN PLUS léky podporující vykašlávání ( protože přípravek PARALEN PLUS tlumí vykašlávání a vytvořený hlen by se mohl hromadit v dýchacích cestách. inky přípravku PARALEN PLUS a jiných přípravků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. paroxetinu a sertralinu nebo lék zvaný bupropion); přípravek PARALEN PLUS nesmějí užívat pacienti, kteří jsou zároveň léčeni inhibitory monoaminooxidázy – IMAO nebo do 14 dnů po jejich vysazení, .. Přípravek PARALEN PLUS s jídlem, pitím a alkoholem .. Užívání přípravku PARALEN PLUS se v průběhu těhotenství a kojení .....

Tagy: Paralen plus, paralen

Paralen horkÝ nÁpoj bez cukru


Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se může užívat během těhotenství. Bez porady s lékařem neužívejte PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg déle než 7 dní. Při dlouhodobém užívání
Tagy: Paralen horkÝ nÁpoj, nÁpoj bez cukru, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor


Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo srdečních onemocnění (ze skupiny betablokátorů) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor“) Přípravek .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj neo


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Použití přípravku .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, paralen

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte: .. případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg s jídlem, pitím a alkoholem .. Jestliže jste užil(a) více přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, než jste měl( Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr.max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, paralen

Paralen grip chŘipka a kaŠel


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu,  jestliže máte průduškové astma,  jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater,  jestliže máte problémy s požíváním alkoholu,  jestliže máte onemocnění srdce,  jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Jestliže užíváte přípravek
Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, paralen

Paralen grip chŘipka a bolest


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest jestliže jste alergický( jestliže současně užíváte: ▪ některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater nebo ledvin,  jestliže trpíte určitým typem chudokrevnosti zvaným hemolytická anemie,  jestliže alergický( Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k léčbě bolesti a horečky doprovázené problémy s ucpaným nosem. neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest společně s jinými přípravky obsahující paracetamol, dekongestivy nebo přípravky pro léčbu chřipky a nachlazení. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP .....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, paralen

Přečtěte si o tématu Paralen. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma paralen, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen.

COVID-19: USA

Poslední změna dat před 41 min

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: