Paralen těhotenství


Výsledky hledání na výraz paralen těhotenství
Poslední aktualizace: 2023-06-06


Paralen sus


Nepodávejte přípravek PARALEN SUS dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN SUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě 2/6  má onemocnění ledvin nebo jater,  trpí formou určitého typu chudokrevnosti způsobené zvýšeným rozpadem červených krvinek a zvané hemolytická anémie,  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy,  současně užívá léky ovlivňující funkci jater,  má zvýšenou citlivost na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo jiná nesteroidní protizánětlivá léčiva. O vhodnosti současného podávání přípravku PARALEN SUS s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN SUSInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že dítě užívá přípravek PARALEN SUS. Přípravek PARALEN SUS s jídlem, .....

Tagy: Paralen sus, paralen těhotenství

Paralen plus


Neužívejte přípravek PARALEN PLUS .. Přípravek PARALEN PLUS není určen pro děti a dospívající do 15 let. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN PLUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte: .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN PLUS .. Jestliže Vám další lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že užíváte přípravek PARALEN PLUS. Bez porady s lékařem neužívejte s přípravkem PARALEN PLUS léky podporující vykašlávání ( expektorancia a mukolytika), protože přípravek PARALEN PLUS tlumí vykašlávání a vytvořený hlen by se mohl hromadit v dýchacích cestách. inky přípravku PARALEN PLUS a jiných přípravků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. tricyklická antidepresiva, SSRI včetně fluoxetinu, paroxetinu a sertralinu nebo lék zvaný bupropion); přípravek PARALEN PLUS nesmějí užívat pacienti, kteří jsou zároveň léčeni inhibitory monoaminooxidázy – IMAO nebo do 14 dnů po jejich vysazení, .. Přípravek
Tagy: Paralen plus, paralen těhotenství

Paralen horkÝ nÁpoj bez cukru


Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se může užívat během těhotenství. Bez porady s lékařem neužívejte PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg déle než 7 dní. Při dlouhodobém užívání .....

Tagy: Paralen horkÝ nÁpoj, nÁpoj bez cukru, paralen těhotenství

Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( blokátorů, případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, paralen těhotenství

Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor


Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( dekongestiva),  léky na léčbu deprese či Parkinsonovy choroby (ze skupiny inhibitorů monoaminooxidázy), nebo jestliže jste je užíval(a) během posledních 14 dnů, léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, paralen těhotenství

Paralen grip horkÝ nÁpoj neo


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( blokátorů, případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Použití .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, paralen těhotenství

Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky


Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky  jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem:  jestliže máte onemocnění jater a ledvin,  jestliže jste těhotná nebo kojíte,  jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie,  jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte:  jiné léky obsahující paracetamol,  jiné léky na chřipku a nachlazení,  jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( dekongestiva),  léky na léčbu deprese či Parkinsonovy choroby (ze skupiny inhibitorů monoaminooxidázy), nebo jestliže jste je užíval(a) během posledních 14 dnů, léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo .....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, paralen těhotenství

Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem .. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte: .. blokátorů, případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg s jídlem, pitím a alkoholem .. Jestliže jste užil(a) více přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, než jste měl( Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg .. Použití přípravku během těhotenství a kojení se nedoporučuje....

Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, paralen těhotenství

Paralen grip chŘipka a kaŠel


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu,  jestliže máte průduškové astma,  jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater,  jestliže máte problémy s požíváním alkoholu,  jestliže máte onemocnění srdce,  jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Jestliže užíváte přípravek
Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, paralen těhotenství

Paralen grip chŘipka a bolest


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest jestliže jste alergický( na paracetamol, kofein, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6),  jestliže máte vysoký krevní tlak nebo závažné onemocnění srdce,  jestliže máte cukrovku,  jestliže máte závažné onemocnění jater,  jestliže máte zvýšenou funkci štítné žlázy,  jestliže máte glaukom (zelený zákal) s uzavřeným úhlem,  pokud trpíte zadržováním moči (sníženou schopností močit),  jestliže máte cévní nádor nadledvin (feochromocytom),  jestliže současně užíváte: ▪ některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže máte onemocnění jater nebo ledvin,  jestliže trpíte určitým typem chudokrevnosti zvaným hemolytická anemie,  jestliže alergický( Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k léčbě bolesti a horečky .....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, paralen těhotenství

Paralen extra proti bolesti


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud:  se léčíte s některým onemocněním jater nebo ledvin;  trpíte nedostatkem enzymu glukózo-6-fosfát dehydrogenázy ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Pokud užíváte přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti, neužívejte jiné přípravky s obsahem paracetamolu. O používání přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte:  léky užívané na léčbu nevolnosti a zvracení nebo žaludeční vředy ( Přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti s jídlem, pitím a alkoholem Přípravek se může užívat nezávisle na jídle. Vzhledem k obsahu kofeinu není vhodné užívat přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti v prvním trimestru těhotenství. Pokud se přípravek .....

Tagy: Paralen extra proti, proti bolesti, paralen těhotenství

Paralen 500 sup


Nepoužívejte přípravek PARALEN 500 SUP jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN 500 SUP se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud  máte onemocnění ledvin,  trpíte formou chudokrevnosti zvané hemolytická anemie ( O vhodnosti současného používání čípků PARALEN 500 SUP s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Děti a dospívajícíVzhledem k vysokému obsahu léčivé látky nejsou čípky PARALEN 500 SUP vhodné pro děti mladší než 9 let ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 500 SUPInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že užíváte přípravek PARALEN 500 SUP. Používání přípravku PARALEN 500 SUP s jídlem a pitímPřípravek se může používat nezávisle na příjmu potravy. Přípravek PARALEN 500 SUP může být používán během těhotenství. Dospělí a dospívající (starší 15 let) .....

Tagy: Paralen 500 sup, paralen těhotenství

Paralen 500


Neužívejte přípravek PARALEN 500 jestliže jste alergický( Vzhledem k vysokému obsahu účinné látky nejsou tablety PARALEN 500 vhodné pro děti mladší 6 let ( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN 500 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud 2/5  máte závažné onemocnění ledvin,  máte onemocnění jater,  trpíte formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie,  máte nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy,  trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( O vhodnosti současného užívání tablet PARALEN 500 s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 500Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že užíváte přípravek PARALEN 500 tablety. Přípravek PARALEN 500 s jídlem, pitím a alkoholemJestliže se během léčby objeví zažívací .....

Tagy: Paralen 500, paralen těhotenství

Paralen 125


Nepodávejte přípravek PARALEN 125 dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN 125 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě  má onemocnění ledvin nebo jater,  má formu určitého typu chudokrevnosti zvanou hemolytická anémie, 2  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  trpí zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( O vhodnosti současného podávání tablet PARALEN 125 dětem s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 125Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že dítě užívá přípravek PARALEN 125 tablety. Přípravek PARALEN 125 s jídlem, pitím a alkoholemJestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, podávejte lék během jídla. .....

Tagy: Paralen 125, paralen těhotenství

Paralen 100


Nepodávejte přípravek PARALEN 100 dítěti .. Upozornění a opatření .. ..Před použitím přípravku PARALEN 100 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud Vaše dítě: .. O vhodnosti současného používání čípků PARALEN 100 u dítěte s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 100 .. V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že Vaše dítě užívá přípravek PARALEN 100 čípky. Přípravek PARALEN 100 s jídlem, pitím a alkoholem .. Přípravek PARALEN 100 je určen k podání dětem, pokud by však přípravek používal dospělý, nesmí jej užívat bez doporučení lékaře, pokud má problémy s požíváním alkoholu. pky PARALEN 100 se zavádějí podle potřeby 3–4× denně v časových odstupech nejméně 6 hodin v následujících dávkách: .. Léčba čípky PARALEN 100 bez porady s lékařem nemá přesáhnout dobu 3–5 dní. Jestliže jste dítěti podal(a) více přípravku PARALEN 100, než jste měl( .....

Tagy: Paralen 100, paralen těhotenství

Přečtěte si o tématu Paralen Těhotenství. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma paralen těhotenství, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen Těhotenství. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen Těhotenství.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop