Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &


Výsledky hledání na výraz Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &
Poslední aktualizace: 2024-04-18


Vedlejší účinky: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Ibalgin . Vedlejší a nežádoucí účinky
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &


Vedlejší účinky: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Ibalgin . Vedlejší a nežádoucí účinky
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Vedlejší účinky: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Ibalgin . Vedlejší a nežádoucí účinky
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Kombinace, interakce: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom


Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu (......

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Vedlejší účinky: Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Ibalgin . Vedlejší a nežádoucí účinky
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Brufen


Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku Brufen 600 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Jestliže trpíte astmatem, může u Vás přípravek Brufen 600 mg zvyšovat riziko vzniku bronchospasmu ( Pokud máte sennou rýmu, nosní polypy nebo chronické onemocnění dýchacích cest, může u vás přípravek Brufen 600 zvyšovat riziko vzniku alergické reakce. Před užitím přípravku Brufen 600 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem pokud: .. Některá další léčiva mohou rovněž ovlivňovat nebo být ovlivňována léčbou přípravkem Brufen 600. Proto byste se vždy měli poradit se svým lékařem nebo lékárníkem, než začnete přípravek Brufen 600 užívat s jinými léčivy. Užívání přípravku Brufen 600 mg s jídlem, pitím a alkoholem .. Přípravek Brufen 600 mg se doporučuje užívat po jídle nebo během jídla. Plodnost .. Vždy užívejte přípravek Brufen 600 mg přesně podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka....

Tagy: Brufen, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Brufen 400


Neužívejte přípravek Brufen 400: .. Jestliže trpíte astmatem, může u vás přípravek Brufen 400 zvyšovat riziko vzniku bronchospasmu ( Pokud máte sennou rýmu, nosní polypy nebo chronické onemocnění dýchacích cest, může u vás přípravek Brufen 400 zvyšovat riziko vzniku alergické reakce. Pokud užíváte léky ovlivňující krevní srážlivost, může u vás i Brufen 400, podobně jako jiné léky z této skupiny, prodlužovat dobu krvácení nebo vést ke vzniku vředů. Některá další léčiva mohou rovněž ovlivňovat nebo být ovlivňována léčbou přípravkem Brufen 400. Proto byste se vždy měli poradit se svým lékařem nebo lékárníkem, než začnete přípravek Brufen 400 užívat s jinými léčivy. Přípravek Brufen 400 s jídlem, pitím a alkoholem .. Tablety přípravku Brufen 400 je třeba zapít dostatečným množstvím vody....

Tagy: Brufen 400, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &


Brufen rapid


Neužívejte Brufen Rapid 2/9 • jestliže jste alergický( zvracením, průjmem nebo nedostatečným příjmem tekutin) • jestliže trpíte závažným selháváním jater, ledvin či srdce • jestliže jste v posledních 3 měsících těhotenství • Brufen Rapid je kontraindikován u dospívajících s tělesnou hmotností nižší než 40 kg nebo u dětí mladších 12 let. Upozornění a opatření Před užitím přípravku Brufen Rapid se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem • pokud jste v nedávné době podstoupil( cyklooxygenázy, zvyšuje riziko nežádoucích účinků (viz bod Další léčivé přípravky a Brufen Rapid, níže) pokud máte plané neštovice (varicella), nedoporučuje se užívat Brufen Rapid • pokud jste starší pacient. Přípravky jako Brufen Rapid mohou lehce zvyšovat riziko srdečního záchvatu ( Nemáte užívat Brufen Rapid déle než 10 dní, pokud Vám lékař neřekne jinak....

Tagy: Brufen rapid, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Paralen 100


Nepodávejte přípravek PARALEN 100 dítěti .. Upozornění a opatření .. ..Před použitím přípravku PARALEN 100 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud Vaše dítě: .. O vhodnosti současného používání čípků PARALEN 100 u dítěte s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 100 .. V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že Vaše dítě užívá přípravek PARALEN 100 čípky....

Tagy: Paralen 100, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Paralen 125


Nepodávejte přípravek PARALEN 125 dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN 125 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě  má onemocnění ledvin nebo jater,  má formu určitého typu chudokrevnosti zvanou hemolytická anémie, 2  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  trpí zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( O vhodnosti současného podávání tablet PARALEN 125 dětem s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 125Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. Tablety PARALEN 125 se podávají podle potřeby 3–4krát denně v časových odstupech 6 hodin v dávkách uvedených v tabulce....

Tagy: Paralen 125, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Paralen 500


Neužívejte přípravek PARALEN 500 .. Vzhledem k vysokému obsahu účinné látky nejsou tablety PARALEN 500 vhodné pro děti mladší 6 let ( Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN 500 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud .. O vhodnosti současného užívání tablet PARALEN 500 s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 500 .. Další nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout při užívání tablet PARALEN 500, jsou:...

Tagy: Paralen 500, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Paralen 500 sup


Nepoužívejte přípravek PARALEN 500 SUP jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN 500 SUP se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud  máte onemocnění ledvin,  trpíte formou chudokrevnosti zvané hemolytická anemie ( O vhodnosti současného používání čípků PARALEN 500 SUP s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Děti a dospívajícíVzhledem k vysokému obsahu léčivé látky nejsou čípky PARALEN 500 SUP vhodné pro děti mladší než 9 let ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 500 SUPInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(...

Tagy: Paralen 500 sup, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Paralen extra proti bolesti


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud:  se léčíte s některým onemocněním jater nebo ledvin;  trpíte nedostatkem enzymu glukózo-6-fosfát dehydrogenázy ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Pokud užíváte přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti, neužívejte jiné přípravky s obsahem paracetamolu. O používání přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte:  léky užívané na léčbu nevolnosti a zvracení nebo žaludeční vředy ( Při užívání paracetamolu nebo kofeinu (léčivé látky přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti)...

Tagy: Paralen extra proti, proti bolesti, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Paralen grip chŘipka a bolest


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest .. jestliže jste alergický(á) na paracetamol, kofein, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto .. ..přípravku (uvedenou v bodě 6),  jestliže máte vysoký krevní tlak nebo závažné onemocnění srdce,  jestliže máte cukrovku,  jestliže máte závažné onemocnění jater,  jestliže máte zvýšenou funkci štítné žlázy,  jestliže máte glaukom (zelený zákal) s uzavřeným úhlem,  pokud trpíte zadržováním moči (sníženou schopností močit), .. .. jestliže máte cévní nádor nadledvin (feochromocytom),  jestliže současně užíváte:  některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod „Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo .. Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k .. V tabulce jsou uvedeny jednotlivé a maximální denní dávky přípravku PARALEN GRIP...

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &

Přečtěte si o tématu Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen 100 & Brufen & Ibalgin & Raenom &.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop