Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Výsledky hledání na výraz Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel
Poslední aktualizace: 2024-05-21


Vedlejší účinky: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin a Paralen grip chřipka a kašel .......

Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Interakce s potravinami a další doporučení Nalgesin: Vyhněte se alkoholu.......

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Vedlejší účinky: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin a Paralen grip chřipka a kašel .......

Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Interakce s potravinami a další doporučení Nalgesin: Vyhněte se alkoholu.......

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Interakce s potravinami a další doporučení Nalgesin: Vyhněte se alkoholu.......

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Interakce s potravinami a další doporučení Nalgesin: Vyhněte se alkoholu.......

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Vedlejší účinky: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin a Paralen grip chřipka a kašel .......

Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel &


Interakce s potravinami a další doporučení Nalgesin: Vyhněte se alkoholu.......

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel &, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Interakce s potravinami a další doporučení Nalgesin: Vyhněte se alkoholu.......

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Vedlejší účinky: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin a Paralen grip chřipka a kašel .......

Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Vedlejší účinky: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin a Paralen grip chřipka a kašel .......

Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Vedlejší účinky: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel &


Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin a Paralen grip chřipka a kašel . Vedlejší a nežádoucí účinky Nalgesin a .......

Tagy: Vedlejší účinky Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel &, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel


Interakce s potravinami a další doporučení Nalgesin: Vyhněte se alkoholu.......

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Nalgesin


Neužívejte Nalgesin- jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Nalgesin se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem - jste někdy měl( Jestliže se u Vás při užívání přípravku Nalgesin objeví vyrážka nebo jakýkoli jiný příznak přecitlivělosti ( Léčivé přípravky jako je Nalgesin Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. městnavé srdeční selhání (léčivé přípravky jako je Nalgesin mohou souviset s mírným zvýšením rizika srdečního záchvatu (...

Tagy: Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Nalgesin s


Neužívejte přípravek Nalgesin S: - jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Nalgesin S se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. jestliže konzumujete pravidelně alkoholické nápoje; v kombinaci s alkoholem může užívání přípravku Nalgesin S zvýšit riziko krvácení z trávicího ústrojí....

Tagy: Nalgesin s, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Paralen 100


Nepodávejte přípravek PARALEN 100 dítěti .. Upozornění a opatření .. ..Před použitím přípravku PARALEN 100 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud Vaše dítě: .. O vhodnosti současného používání čípků PARALEN 100 u dítěte s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 100 .. V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že Vaše dítě užívá přípravek PARALEN 100 čípky....

Tagy: Paralen 100, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Paralen 125


Nepodávejte přípravek PARALEN 125 dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN 125 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě  má onemocnění ledvin nebo jater,  má formu určitého typu chudokrevnosti zvanou hemolytická anémie, 2  má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  trpí zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( O vhodnosti současného podávání tablet PARALEN 125 dětem s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 125Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. Tablety PARALEN 125 se podávají podle potřeby 3–4krát denně v časových odstupech 6 hodin v dávkách uvedených v tabulce....

Tagy: Paralen 125, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Paralen 500


Neužívejte přípravek PARALEN 500 .. Vzhledem k vysokému obsahu účinné látky nejsou tablety PARALEN 500 vhodné pro děti mladší 6 let ( Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN 500 se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud .. O vhodnosti současného užívání tablet PARALEN 500 s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 500 .. Další nežádoucí účinky, které se mohou vyskytnout při užívání tablet PARALEN 500, jsou:...

Tagy: Paralen 500, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Paralen 500 sup


Nepoužívejte přípravek PARALEN 500 SUP jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN 500 SUP se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud  máte onemocnění ledvin,  trpíte formou chudokrevnosti zvané hemolytická anemie ( O vhodnosti současného používání čípků PARALEN 500 SUP s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Děti a dospívajícíVzhledem k vysokému obsahu léčivé látky nejsou čípky PARALEN 500 SUP vhodné pro děti mladší než 9 let ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN 500 SUPInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(...

Tagy: Paralen 500 sup, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Paralen extra proti bolesti


Užívat Neužívejte přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud:  se léčíte s některým onemocněním jater nebo ledvin;  trpíte nedostatkem enzymu glukózo-6-fosfát dehydrogenázy ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Pokud užíváte přípravek PARALEN EXTRA proti bolesti, neužívejte jiné přípravky s obsahem paracetamolu. O používání přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte:  léky užívané na léčbu nevolnosti a zvracení nebo žaludeční vředy ( Při užívání paracetamolu nebo kofeinu (léčivé látky přípravku PARALEN EXTRA proti bolesti)...

Tagy: Paralen extra proti, proti bolesti, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Paralen grip chŘipka a bolest


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest .. jestliže jste alergický(á) na paracetamol, kofein, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto .. ..přípravku (uvedenou v bodě 6),  jestliže máte vysoký krevní tlak nebo závažné onemocnění srdce,  jestliže máte cukrovku,  jestliže máte závažné onemocnění jater,  jestliže máte zvýšenou funkci štítné žlázy,  jestliže máte glaukom (zelený zákal) s uzavřeným úhlem,  pokud trpíte zadržováním moči (sníženou schopností močit), .. .. jestliže máte cévní nádor nadledvin (feochromocytom),  jestliže současně užíváte:  některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod „Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatření .. ..Před užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo .. Přípravek PARALEN GRIP chřipka a .....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Paralen grip chŘipka a kaŠel


Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem:  jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu,  jestliže máte průduškové astma,  jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy,  jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater,  jestliže máte problémy s požíváním alkoholu,  jestliže máte onemocnění srdce,  jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, .....

Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel

Přečtěte si o tématu Nalgesin & Paralen Grip Chřipka A Kašel. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Nalgesin & Paralen Grip Chřipka A Kašel. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Nalgesin & Paralen Grip Chřipka A Kašel.



Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop