Xylometazolin

Poslední aktualizace: 2020-02-29

Výsledky hledání na výraz Xylometazolin:


Kombinace, interakce: Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip chřipka a kašel: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip chřipka a kašel: Vyhněte se alkoholu (může .....

Tagy: Kombinace, interakce Otrivin, Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte, Xylometazolin

Vedlejší účinky: Nebilet & Tezeo hct & Otrivin


Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Tezeo hct . . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Otrivin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo hct a Otrivin . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Tezeo hct . . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Otrivin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo hct a Otrivin ....

Tagy: Vedlejší účinky Nebilet, Nebilet & Tezeo hct & Otrivin, Xylometazolin

Kombinace, interakce: Nebilet & Tezeo hct & Otrivin


Nebilet & Otrivin . Xylometazolin může zvyšovat atrioventrikulární blokování ( Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Tezeo hct . . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Otrivin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo hct a Otrivin ....

Tagy: Kombinace, interakce Nebilet, Nebilet & Tezeo hct & Otrivin, Xylometazolin

Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru & Olynth 0,1%


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Strepfen pomeranč bez cukru: Vyvarujte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Kombinace společných vedlejších účinků .....

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru & Olynth 0,1%, Xylometazolin

Kombinace, interakce: Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte & Euthyrox & Tri-regol


Euthyrox & Tri-regol .Terapeutická účinnost levotyroxinu může být snížena při použití v kombinaci s Ethinyl Estradiolem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip chřipka a kašel: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Euthyrox: Absorpce se zvyšovala v .....

Tagy: Kombinace, interakce Otrivin, Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte & Euthyrox & Tri-regol, Xylometazolin

Vedlejší účinky: Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte


Vedlejší a nežádoucí účinky Otrivin rhinostop a Paralen grip chřipka a kašel . . Vedlejší a nežádoucí účinky Otrivin rhinostop a Tantum verde spray forte . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a kašel a Tantum verde spray forte . Vedlejší a nežádoucí účinky Otrivin rhinostop a Paralen grip chřipka .....

Tagy: Vedlejší účinky Otrivin, Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte, Xylometazolin

Vedlejší účinky: Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte & Euthyrox & Tri-regol


Vedlejší a nežádoucí účinky Otrivin rhinostop a Paralen grip chřipka a kašel . . Vedlejší a nežádoucí účinky Otrivin rhinostop a Tantum verde spray forte . . Vedlejší a nežádoucí účinky Otrivin rhinostop a Euthyrox . . Vedlejší a nežádoucí účinky Otrivin rhinostop a Tri-regol . . Vedlejší a nežádoucí účinky .....

Tagy: Vedlejší účinky Otrivin, Otrivin rhinostop & Paralen grip chřipka a kašel & Tantum verde spray forte & Euthyrox & Tri-regol, Xylometazolin

Vedlejší účinky: Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru & Olynth 0,1%


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Strepfen pomeranč bez cukru . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Olynth 0,1% . . Vedlejší a nežádoucí účinky Strepfen pomeranč bez cukru a Olynth 0,1% . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Strepfen .....

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru & Olynth 0,1%, Xylometazolin

Xylometazoline/dexpanthenol teva


Nepoužívejte přípravek Xylometazoline/dexpanthenol Teva .. Jestliže jste alergický(á) na xylometazolin hydrochlorid nebo dexpanthenol nebo na jakoukoliv další složku tohoto přípravku ( mg/ml + 50 mg/ml: .. .. .. u dětí do 2 let .. .. .. .. .. ..Xylometazoline/dexpanthenol Teva 1,0mg/ml + 50 mg/ml: .. u dětí ve věku 6 let nebo mladších .. .. .. .. .. ..Upozornění a opatření .. .. .. ..Před užitím přípravku Xylometazoline/dexpanthenol Teva se poraďte se svým lékařem, jestliže: .. Děti .. .. .. ..Xylometazoline/dexpanthenol Teva 0,5 mg/ml + 50 mg/ml se nesmí podávat dětem do 2 let věku. Pro tuto věkovou skupinu dětí od 2 do 6 let jsou vhodné nosní spreje s nižším obsahem xylometazolin hydrochloridu ( Další léčivé přípravky a přípravek Xylometazoline/dexpanthenol Teva .. Současné používání přípravku Xylometazoline/dexpanthenol Teva a určitých léčivých přípravků určených k léčbě poruch nálady ( Těhotenství .. ..Přípravek Xylometazoline/dexpanthenol Teva může být používán během těhotenství v souladu s pokyny .....

Tagy: Xylometazoline/dexpanthenol teva, Xylometazolin

Xylometazolin/dexpanthenol krka


Současné používání těchto léků s přípravkem Xylometazolin/dexpanthenol Krka 1 mg/ml + 50 mg/ml může zvyšovat riziko nežádoucích účinků na kardiovaskulární systém a centrální nervový systém. Přípravek Xylometazolin/dexpanthenol Krka 1 mg/ml + 50 mg/ml je vhodný pro použití pouze u dětí .. Pro děti do 6 let je k dispozici přípravek Xylometazolin/dexpanthenol Krka 0,5 mg/ml + .. Další léčivé přípravky a přípravek Xylometazolin/dexpanthenol Krka 1 mg/ml + 50 mg/ml .. Současné používání přípravku Xylometazolin/dexpanthenol Krka 1 mg/ml + 50 mg/ml spolu s některými léky pro léčbu deprese ( Používání přípravku Xylometazolin/dexpanthenol Krka 1 mg/ml + 50 mg/ml současně s dalšími léky na chřipku nebo s léky na kašel a nachlazení obsahujícími sympatomimetika ( Před použitím přípravku Xylometazolin/dexpanthenol Krka 1 mg/ml + 50 mg/ml se poraďte s lékařem, pokud Vy nebo Vaše dítě používáte některý z výše uvedených léků. Přípravek Xylometazolin/dexpanthenol Krka 1 mg/ml + 50 mg/ml s jídlem a pitím .. zda se
Tagy: Xylometazolin/dexpanthenol krka, Xylometazolin

Xylometazolin dr.max


Nepoužívejte Xylometazolin Dr. Max 1 mg/ml: - jestliže jste alergický(á) na xylometazolin hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( jestli můžete začít používat xylometazolin hydrochlorid. Upozornění a opatřeníPřed použitím Xylometazolin Dr. která postihuje kůži a/nebo nervový systém) • nádor dřeně nadledvin (feochromocytom) • glaukom s uzavřeným úhlem Stejně jako jiné podobné léčivé přípravky u velmi citlivých pacientů může Xylometazolin Dr. Další léčivé přípravky a Xylometazolin Dr. Vzájemné působení může nastat při užívání xylometazolinu s některými antidepresivy, antihypertenzivy nebo přípravky pro lokální nebo systémovou léčbu chřipky. jestli je xylometazolin vylučován do mateřského mléka. zda přerušit kojení nebo upustit od léčby xylometazolinem, s ohledem na přínos kojení pro dítě a přínos léčby pro Vás. Délka léčbyNesmíte používat xylometazolin hydrochlorid nosní sprej déle než jeden týden. Jestliže jste .....

Tagy: Xylometazolin drmax, Xylometazolin

Septanazal pro dospělé


Nepoužívejte přípravek Septanazal pro dospělé: - jestliže jste Vy nebo Vaše dítě alergičtí na xylometazolin-hydrochlorid, dexpanthenol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( methyldopa) vzhledem k možným účinkům xylometazolinu na krevní tlak. zda se xylometazolin-hydrochlorid vylučuje do mateřského mléka. Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Strepfen pomeranč bez cukru . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Olynth 0,1% . . Vedlejší a nežádoucí účinky Strepfen pomeranč bez cukru a Olynth 0,1% ....

Tagy: Septanazal pro dospělé, Xylometazolin

Septanazal pro děti


Nepoužívejte přípravek Septanazal pro děti: - jestliže je Vaše dítě alergické na xylometazolin-hydrochlorid, dexpanthenol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( zda se xylometazolin-hydrochlorid vylučuje do mateřského mléka. Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Strepfen pomeranč bez cukru . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen grip chřipka a bolest a Olynth 0,1% . . Vedlejší a nežádoucí účinky Strepfen pomeranč bez cukru a Olynth 0,1% ....

Tagy: Septanazal pro děti, Xylometazolin

Paracetamol/guaifenesin/phenylephrine hcl wrafton


Efedrin, xylometazolin) nebo stimulancia ( Neužívejte tento přípravek: - jestliže jste alergický( na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud jste těhotná nebo kojíte, - pokud máte onemocnění jater nebo ledvin, - jestliže máte závažné onemocnění srdce nebo kardiovaskulární onemocnění ( postihující srdce a cévy) nebo problémy s krví, například anemii ( nízký počet červených krvinek) pokud máte vysoký krevní tlak ( hypertenzi), - pokud máte zvýšenou funkci štítné žlázy, - pokud máte diabetes ( cukrovku), - jestliže máte feochromocytom ( vzácný nádor dřeně nadledvin) pokud máte glaukom s úzkým úhlem ( druh zeleného zákalu) jestliže máte potíže s močením, zvětšenou prostatu nebo jiné problémy s prostatou, - pokud užíváte antidepresiva, které se nazývají inhibitory monoaminooxidázy ( IMAO) nebo jste je užívali během posledních 14 dnů - jsou to léky, jako fenelzin, isokarboxazid a tranylcypromin, - pokud užíváte tricyklická antidepresiva, jako je imipramin nebo amitriptylin, - pokud užíváte betablokátory ( např. atenolol) nebo vasodilatancia ( např. hydralazin) jestliže užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol, .....

Tagy: Paracetamol/guaifenesin/phenylephrine hcl wrafton, Xylometazolin

Otrivin rhinostop


Neboť nejsou k dispozici dostatečné údaje o bezpečnosti a účinnosti u této věkové skupiny; ▪ jestliže jste alergický(á) na xylometazolin hydrochlorid nebo ipratropium bromid či na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Neužívejte tento přípravek: - jestliže jste alergický( na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud jste těhotná nebo kojíte, - pokud máte onemocnění jater nebo ledvin, - jestliže máte závažné onemocnění srdce nebo kardiovaskulární onemocnění ( postihující srdce a cévy) nebo problémy s krví, například anemii ( nízký počet červených krvinek) pokud máte vysoký krevní tlak ( hypertenzi), - pokud máte zvýšenou funkci štítné žlázy, - pokud máte diabetes ( cukrovku), - jestliže máte feochromocytom ( vzácný nádor dřeně nadledvin) pokud máte glaukom s úzkým úhlem ( druh zeleného zákalu) jestliže máte potíže s močením, zvětšenou prostatu nebo jiné problémy s prostatou, - pokud užíváte antidepresiva, které se nazývají inhibitory monoaminooxidázy ( IMAO) nebo jste je užívali během posledních 14 dnů - jsou to léky, jako fenelzin, isokarboxazid a tranylcypromin, - pokud užíváte tricyklická antidepresiva, jako .....

Tagy: Otrivin rhinostop, Xylometazolin

Olynth plus


Nepoužívejte přípravek OLYNTH PLUS: - jestliže jste Vy nebo Vaše dítě alergičtí na xylometazolin-hydrochlorid, dexpanthenol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( methyldopa) se nemají užívat společně s xylometazolinem v důsledku jeho účinku na zvýšení krevního tlaku. zda se xylometazolin-hydrochlorid vylučuje do mateřského mléka. Neužívejte tento přípravek: - jestliže jste alergický( na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud jste těhotná nebo kojíte, - pokud máte onemocnění jater nebo ledvin, - jestliže máte závažné onemocnění srdce nebo kardiovaskulární onemocnění ( postihující srdce a cévy) nebo problémy s krví, například anemii ( nízký počet červených krvinek) pokud máte vysoký krevní tlak ( hypertenzi), - pokud máte zvýšenou funkci štítné žlázy, - pokud máte diabetes ( cukrovku), - jestliže máte feochromocytom ( vzácný nádor dřeně nadledvin) pokud máte glaukom s úzkým úhlem ( druh zeleného zákalu) jestliže máte potíže s močením, zvětšenou prostatu nebo jiné problémy s prostatou, - pokud užíváte antidepresiva, které se nazývají inhibitory .....

Tagy: Olynth plus, Xylometazolin

Nasic pro dĚti


Nepoužívejte přípravek Nasic pro děti: jestliže jste alergický(á) na xylometazolin hydrochlorid nebo dexpanthenol a nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( včetně jednotlivých případů  Xylometazolini hydrochloridum: Poruchy dýchacího systému ( Neužívejte tento přípravek: - jestliže jste alergický( na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud jste těhotná nebo kojíte, - pokud máte onemocnění jater nebo ledvin, - jestliže máte závažné onemocnění srdce nebo kardiovaskulární onemocnění ( postihující srdce a cévy) nebo problémy s krví, například anemii ( nízký počet červených krvinek) pokud máte vysoký krevní tlak ( hypertenzi), - pokud máte zvýšenou funkci štítné žlázy, - pokud máte diabetes ( cukrovku), - jestliže máte feochromocytom ( vzácný nádor dřeně nadledvin) pokud máte glaukom s úzkým úhlem ( druh zeleného zákalu) jestliže máte potíže s močením, zvětšenou prostatu nebo jiné problémy s prostatou, - pokud užíváte antidepresiva, které se nazývají inhibitory monoaminooxidázy ( IMAO) nebo jste je užívali během posledních 14 dnů - jsou to léky, jako fenelzin, isokarboxazid a .....

Tagy: Nasic pro dĚti, Xylometazolin

Nasic


Nepoužívejte přípravek Nasic: - jestliže jste alergický(á) na xylometazolin hydrochlorid nebo dexpanthenol a nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( včetně jednotlivých případů   Xylometazolini hydrochloridum: Poruchy dýchacího systému ( Neužívejte tento přípravek: - jestliže jste alergický( na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud jste těhotná nebo kojíte, - pokud máte onemocnění jater nebo ledvin, - jestliže máte závažné onemocnění srdce nebo kardiovaskulární onemocnění ( postihující srdce a cévy) nebo problémy s krví, například anemii ( nízký počet červených krvinek) pokud máte vysoký krevní tlak ( hypertenzi), - pokud máte zvýšenou funkci štítné žlázy, - pokud máte diabetes ( cukrovku), - jestliže máte feochromocytom ( vzácný nádor dřeně nadledvin) pokud máte glaukom s úzkým úhlem ( druh zeleného zákalu) jestliže máte potíže s močením, zvětšenou prostatu nebo jiné problémy s prostatou, - pokud užíváte antidepresiva, které se nazývají inhibitory monoaminooxidázy ( IMAO) nebo jste je užívali během posledních 14 dnů - jsou to léky, jako fenelzin, isokarboxazid a .....

Tagy: Nasic, Xylometazolin

Přečtěte si o tématu Xylometazolin. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Xylometazolin, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Xylometazolin. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Xylometazolin.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: