Strepfen sprej 8,75

Poslední aktualizace: 2019-11-08Výsledky hledání na výraz Strepfen sprej 8,75:


Strepfen sprej


Nepoužívejte Strepfen Sprej: ▪ jestliže jste alergický( Upozornění a opatření: Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem před používáním léku Strepfen Sprej: ▪ jestliže užíváte jiný lék proti bolesti, horečce a zánětu typu NSAID nebo kyselinu acetylsalicylovou; ▪ jestliže máte angínu ( Při používání léku Strepfen Sprej: ▪ při prvních známkách jakékoli kožní reakce ( Další léčivé přípravky a Strepfen Sprej : Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( pitím a alkoholem: Při léčbě lékem Strepfen Sprej nekonzumujte alkohol, protože to může zvýšit riziko krvácení do žaludku nebo ve střevech. e by příležitostné používání léku Strepfen Sprej ovlivnilo Vaši šanci otěhotnět, avšak máte-li problémy s otěhotněním, informujte před používáním tohoto léku svého lékaře. zení dopravních prostředků a obsluha strojů:
Tagy: Strepfen sprej, Strepfen sprej 8,75

Přečtěte si o tématu Strepfen Sprej 8,75. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Strepfen sprej 8,75, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Strepfen Sprej 8,75. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Strepfen Sprej 8,75.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: