Paracetamol


Výsledky hledání na výraz Paracetamol
Poslední aktualizace: 2023-10-03


Kombinace, interakce: Sortis & Betamed & Prenessa & Godasal 100 & Doreta


Sortis & Prenessa .Koncentrace atorvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s perindoprilem. Betamed & Prenessa .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Betaxolol kombinuje s Perindoprilem. Betamed & Godasal 100 .Kyselina acetylsalicylová může snižovat antihypertenzní aktivitu .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Sortis, Sortis & Betamed & Prenessa & Godasal 100 & Doreta, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paralen grip chřipka a bolest & Metamizol stada


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu (může .....Paralen grip chřipka a bolest (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Metamizol stada, Paracetamol

Kombinace, interakce: Ataralgin & Ibalgin 400 & Sumatriptan actavis


Interakce s potravinami a další doporučeníAtaralgin: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Ataralgin, Ataralgin & Ibalgin 400 & Sumatriptan actavis, Paracetamol

Kombinace, interakce: Xarelto & Zaldiar


Interakce s potravinami a další doporučeníXarelto: Potrava by měla být podána s 15 mg a 20 mg tablety. Potravina zvyšuje biologickou dostupnost dávky 20 mg. Potraviny s antiagregačními vlastnostmi / antikoagulačními vlastnostmi, jako je křen, gingko, zázvor, česnek, feferálka, je induktor CYP3A4 a sníží hladiny .....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Xarelto, Xarelto & Zaldiar, Paracetamol

Kombinace, interakce: Azitromycin sandoz & Paralen 500


Azitromycin sandoz & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s azithromycinem. Interakce s potravinami a další doporučeníAzitromycin sandoz: Neužívejte alicyklické nebo hořčíkové antacidy nebo doplňky, pokud jste na tomto léku. Vezměte na prázdný žaludek: 1 hodinu před nebo 2 hodiny po .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Azitromycin, Azitromycin sandoz & Paralen 500, Paracetamol

Kombinace, interakce: Ibalgin 400 & Foxis


Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Kombinace .....Foxis (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin 400 & Foxis, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paralen extra proti bolesti & Condrosulf


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen extra proti bolesti: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen extra proti bolesti: Vyhněte se alkoholu (může .....Paralen extra proti bolesti (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen extra proti bolesti & Condrosulf, Paracetamol

Vedlejší účinky: Valproat chrono sandoz & Migralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Valproat chrono sandoz a Migralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Valproat chrono sandoz a Migralgin ....Migralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Valproat, Valproat chrono sandoz & Migralgin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Nebilet & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Ataralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Ataralgin ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Nebilet, Nebilet & Ataralgin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Neurol 1,0 & Velaxin & Trittico ac 150 & Valetol & Ataralgin & Coaxil & Xyzal


Vedlejší a nežádoucí účinky Neurol 1,0 a Velaxin .Bolest břicha, amnézie, Anorexie, Úzkost, Artralgie, Asténie, ataxie, , Zmatek, Zácpa, snížené libido, Dysfagie, depersonalizace, mentální deprese, Průjem, Závrať, Dyspepsie, dušnost, Otok, Epistaxis, vyrážka, Únava, horečka, halucinace, Bolest hlavy, Hyperesthesia, .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Neurol, Neurol 1,0 & Velaxin & Trittico ac 150 & Valetol & Ataralgin & Coaxil & Xyzal, Paracetamol

Vedlejší účinky: Zaldiar & Nimesil


Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil . Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Nimesil ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Zaldiar, Zaldiar & Nimesil, Paracetamol

Vedlejší účinky: Xarelto & Palgotal


Vedlejší a nežádoucí účinky Xarelto a Palgotal . Vedlejší a nežádoucí účinky Xarelto a Palgotal ....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Xarelto, Xarelto & Palgotal, Paracetamol

Kombinace, interakce: Amoksiklav 1 g & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Průjem . Bolest hlavy .Nevolnost . Svědění .Zvracení . Interakce s .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Xarelto & Paralen 500 & Rytmonorm


Vedlejší a nežádoucí účinky Xarelto a Paralen 500 .Dyspepsie, Únava, Svědění, . Vedlejší a nežádoucí účinky Xarelto a Rytmonorm .Dyspepsie, Únava, Synkopa, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Rytmonorm . Vedlejší a nežádoucí účinky Xarelto a Paralen 500 .Dyspepsie, Únava, Svědění, . Vedlejší a .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Xarelto, Xarelto & Paralen 500 & Rytmonorm, Paracetamol

Vedlejší účinky: Ultracod & Meloxicam mylan


Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Meloxicam mylan . Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Meloxicam mylan ....Ultracod (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Ultracod, Ultracod & Meloxicam mylan, Paracetamol

Kombinace, interakce: Alprazolam aurovitas & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAlprazolam aurovitas: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Ketonal forte & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Ketonal forte a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ketonal forte a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Ketonal, Ketonal forte & Paralen 500, Paracetamol

Kombinace, interakce: Emanera & Isoptin sr & Prenessa & Pradaxa & Paralen 500


Emanera & Isoptin sr .Metabolismus esomeprazolu může být snížen v kombinaci s verapamilem. Emanera & Pradaxa .Koncentrace aktivních metabolitů dabigatranetexilátu v séru může být snížena, pokud je dabigatranetexilát používán v kombinaci s esomeprazolem, což vede ke ztrátě účinnosti. Isoptin sr & Prenessa .Metabolismus .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Emanera, Emanera & Isoptin sr & Prenessa & Pradaxa & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Acylpyrin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Acylpyrin a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Acylpyrin a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Acylpyrin, Acylpyrin & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Cipralex & Foxis


Vedlejší a nežádoucí účinky Cipralex a Foxis . Vedlejší a nežádoucí účinky Cipralex a Foxis ....Foxis (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Cipralex, Cipralex & Foxis, Paracetamol

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Sertralin actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Sertralin actavis ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Sertralin actavis, Paracetamol

Vedlejší účinky: Neurol 1,0 & Xyzal & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Neurol 1,0 a Xyzal .Bolest břicha, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Epistaxis, Únava, horečka, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Synkopa, Zvracení, Přibývání na váze, Suchá ústa, Nespavost, Spavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Neurol 1,0 a Valetol . . .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Neurol, Neurol 1,0 & Xyzal & Valetol, Paracetamol

Kombinace, interakce: Tezeo & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Anémie . Bolest na hrudi .Zácpa . Kašel .Průjem . Závrať .Dyspepsie . Oční poruchy .Únava . Gastrointestinální .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Tezeo, Tezeo & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Stilnox


Vedlejší a nežádoucí účinky Paracetamol actavis a Zolpidem mylan . Vedlejší a nežádoucí účinky Paracetamol actavis a Stilnox . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na .....Paracetamol actavis (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Paracetamol, Paracetamol actavis & Zolpidem mylan & Stilnox, Paracetamol

Kombinace, interakce: Ciprinol 500 & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníCiprinol 500: Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje (kofein). Vyvarujte se mléka, mléčných výrobků obsahujících vápník, železa, hořčíku, zinku, antacidů nebo hliníkových solí 2 hodiny před nebo 6 hodin po užívání antacidů během léčby. Vezměte si plný .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Ciprinol, Ciprinol 500 & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Argofan 75 sr & Trittico ac 150 & Voltaren rapid & Nimesil & Algifen & Ibuprofen al 400 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Argofan 75 sr a Trittico ac 150 .amnézie, Zmatek, Zácpa, snížené libido, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, Únava, proplachování, Bolest hlavy, Nevraživost, nepřátelské chování, Hypertenze, Hypestéza, Hypotenze, Nevolnost, nervozita, Palpitace, parestézie, Svědění, Pocení, Synkopa, .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Argofan, Argofan 75 sr & Trittico ac 150 & Voltaren rapid & Nimesil & Algifen & Ibuprofen al 400 & Paralen 500, Paracetamol

Kombinace, interakce: Metamizol stada & Paracetamol actavis


Interakce s potravinami a další doporučení Paracetamol actavis: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Argofan 75 sr a Trittico ac 150 .amnézie, Zmatek, Zácpa, snížené libido, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, Únava, proplachování, Bolest hlavy, Nevraživost, nepřátelské chování, .....Paracetamol actavis (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Metamizol, Metamizol stada & Paracetamol actavis, Paracetamol

Kombinace, interakce: Coldrex horký nápoj citron & Medoxin


Interakce s potravinami a další doporučeníColdrex horký nápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Medoxin: Vezměte si s jídlem, abyste zvýšili absorpci. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další .....Coldrex horký nápoj citron (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Coldrex, Coldrex horký nápoj citron & Medoxin, Paracetamol

Kombinace, interakce: Warfarin pmcs & Paralen 500


Warfarin pmcs & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Interakce s potravinami a další doporučeníWarfarin pmcs: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Warfarin, Warfarin pmcs & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Trittico ac 75 & Isicom 100 mg & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Isicom 100 mg . . Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Isicom 100 mg a Paralen 500 . Vedlejší a .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Trittico, Trittico ac 75 & Isicom 100 mg & Paralen 500, Paracetamol

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Přesto byste měl( Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Isicom 100 mg . . Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Isicom 100 mg a Paralen 500 ....

Tagy: Zaldiar effervescens, Paracetamol

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Nicméně byste měl( Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Isicom 100 mg . . Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Isicom 100 mg a Paralen 500 ....

Tagy: Zaldiar, Paracetamol

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Glukosamin ( Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Isicom 100 mg . . Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Isicom 100 mg a Paralen 500 ....

Tagy: Warfarin pmcs, Paracetamol

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Rostlinné léčivé přípravky a přírodních produktyJestliže již užíváte některý z následujících rostlinných léčivých přípravků, musíte se před ukončením jejich užívání poradit s lékařem. Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Isicom 100 mg . . Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Isicom 100 mg a Paralen 500 ....

Tagy: Warfarin orion, Paracetamol

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Isicom 100 mg . . Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Isicom 100 mg a Paralen 500 ....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, Paracetamol

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Isicom 100 mg . . Vedlejší a nežádoucí účinky Trittico ac 75 a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, ospalost, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, Suchá ústa, Nespavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Isicom 100 mg a Paralen 500 ....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, Paracetamol

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. Neužívejte jej s jinými výrobky, které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, Paracetamol

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, Paracetamol

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, Paracetamol

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Nicméně máte informovat svého lékaře, pokud by se u Vás projevily v průběhu léčby přípravkem Tutus některé následující příznaky: - pocity na omdlení při vstávání z polohy vleže nebo vsedě, pomalý srdeční tep, mdloby - změna chuti k jídlu - svalová slabost, pomalejší nebo mělčí dýchání - změny nálady, změny aktivity ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté .....

Tagy: Tutus, Paracetamol

Přečtěte si o tématu Paracetamol. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paracetamol, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paracetamol. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paracetamol.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop