Paracetamol dr max

Poslední aktualizace: 2019-12-05

Výsledky hledání na výraz Paracetamol dr max:


Kombinace, interakce: Paramax rapid & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníPara max rapid: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků .....

Tagy: Kombinace, interakce Paramax, Paramax rapid & Paralen 500, Paracetamol dr max

Vedlejší účinky: Ibuprofen dr.max & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibuprofen dr. max a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibuprofen dr. max a Paralen 500 ....

Tagy: Vedlejší účinky Ibuprofen, Ibuprofen drmax & Paralen 500, Paracetamol dr max

Kombinace, interakce: Stadamet & Apo-panto 40 & Tarka 180/2 mg tbl. & Paramax combi & Pregabalin teva & Tiapridal & Indap


Stadamet & Tarka 180/2 mg tbl. Terapeutická účinnost Metforminu může být snížena při použití v kombinaci s Verapamilem. Stadamet & Pregabalin teva .Riziko nebo závažnost srdečního selhání může být zvýšeno, pokud je Pregabalin kombinován s Metforminem. Stadamet & Indap .Terapeutická účinnost metforminu může být .....

Tagy: Kombinace, interakce Stadamet, Stadamet & Apo-panto 40 & Tarka 180/2 mg tbl & Paramax combi & Pregabalin teva & Tiapridal & Indap, Paracetamol dr max

Kombinace, interakce: Ibuprofen dr.max & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr. max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není .....

Tagy: Kombinace, interakce Ibuprofen, Ibuprofen drmax & Paralen 500, Paracetamol dr max

Kombinace, interakce: Alprazolam aurovitas & Amoxicillin/clavulanic acid dr.max & Ibalgin & Omeprazol dr.max & Paracetamol actavis


max & Paracetamol actavis . Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr. max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují
Tagy: Kombinace, interakce Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Amoxicillin/clavulanic acid drmax & Ibalgin & Omeprazol drmax & Paracetamol actavis, Paracetamol dr max

Kombinace, interakce: Paracetamol dr. max & Parapyrex


Interakce s potravinami a další doporučení Paracetamol dr. Interakce s potravinami a další doporučeníIbuprofen dr. max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují
Tagy: Kombinace, interakce Paracetamol, Paracetamol dr max & Parapyrex, Paracetamol dr max

Vedlejší účinky: Stadamet & Apo-panto 40 & Tarka 180/2 mg tbl. & Paramax combi & Pregabalin teva & Tiapridal & Indap


Vedlejší a nežádoucí účinky Stadamet a Apo-panto 40 .Bolest břicha, Zácpa, Průjem, vyrážka, Nadýmání, Bolest hlavy, Nevolnost, Zvracení, kovová chuť, . Vedlejší a nežádoucí účinky Stadamet a Tarka 180/2 mg tbl. Vedlejší a nežádoucí účinky Stadamet a Para max combi . . Vedlejší a .....

Tagy: Vedlejší účinky Stadamet, Stadamet & Apo-panto 40 & Tarka 180/2 mg tbl & Paramax combi & Pregabalin teva & Tiapridal & Indap, Paracetamol dr max

Kombinace, interakce: Ropinirol farmax & Neupro & Oxazepam léčiva & Valdoxan & Isicom 250 mg & Palgotal & Degan 10 mg roztok pro injekci


Ropinirol far max & Neupro .Metabolismus rotigotinu může být snížen při kombinaci s ropinirolem. Ropinirol far max & Oxazepam léčiva .Oxazepam může zvýšit sedativní účinky Ropinirolu. Ropinirol far max & Valdoxan .Agomelatin může zvýšit .....

Tagy: Kombinace, interakce Ropinirol, Ropinirol farmax & Neupro & Oxazepam léčiva & Valdoxan & Isicom 250 mg & Palgotal & Degan 10 mg roztok pro injekci, Paracetamol dr max

Kombinace, interakce: Egiramlon & Stacyl & Paramax rapid & Aulin & Nolpaza


Egiramlon & Stacyl .Kyselina acetylsalicylová může snížit antihypertenzní účinky Ramiprilu. Egiramlon & Aulin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je kombinace ramiprilu s nimesulidem. Stacyl & Aulin .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je kombinace .....

Tagy: Kombinace, interakce Egiramlon, Egiramlon & Stacyl & Paramax rapid & Aulin & Nolpaza, Paracetamol dr max

Kombinace, interakce: Quetiapin mylan & Ibuprofen dr.max & Tezeo & Palgotal


Quetiapin mylan & Tezeo .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšena, pokud je Telmisartan kombinován s quetiapinem. Ibuprofen dr. max & Tezeo . Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Telmisartan kombinován s Ibuprofenem. Interakce s potravinami a .....

Tagy: Kombinace, interakce Quetiapin, Quetiapin mylan & Ibuprofen drmax & Tezeo & Palgotal, Paracetamol dr max

Vedlejší účinky: Alprazolam aurovitas & Amoxicillin/clavulanic acid dr.max & Ibalgin & Omeprazol dr.max & Paracetamol actavis


Vedlejší a nežádoucí účinky Alprazolam aurovitas a Paracetamol actavis . max a Paracetamol actavis . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin a Paracetamol actavis . max a
Tagy: Vedlejší účinky Alprazolam, Alprazolam aurovitas & Amoxicillin/clavulanic acid drmax & Ibalgin & Omeprazol drmax & Paracetamol actavis, Paracetamol dr max

Vedlejší účinky: Paracetamol dr. max & Parapyrex


Vedlejší a nežádoucí účinky Paracetamol dr. Ibuprofen dr. max & Tezeo . Ibuprofen dr. max: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují
Tagy: Vedlejší účinky Paracetamol, Paracetamol dr max & Parapyrex, Paracetamol dr max

Vedlejší účinky: Paramax rapid & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Para max rapid a Paralen 500 .Anémie, Psychiatrické poruchy, Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, ospalost, Dyspepsie, Oční poruchy, Únava, horečka, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, hyperglykémie, Hypokalémie, hypotonia, Nevolnost, Poruchy .....

Tagy: Vedlejší účinky Paramax, Paramax rapid & Paralen 500, Paracetamol dr max

Vedlejší účinky: Quetiapin mylan & Ibuprofen dr.max & Tezeo & Palgotal


Vedlejší a nežádoucí účinky Quetiapin mylan a Ibuprofen dr. max . Anémie, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, eozinofilie, Nadýmání, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Krvácející, hypoglykémie, Nevolnost, Svědění, Infekce močových cest, Zvracení, zadržování moči, periferní .....

Tagy: Vedlejší účinky Quetiapin, Quetiapin mylan & Ibuprofen drmax & Tezeo & Palgotal, Paracetamol dr max

Vedlejší účinky: Egiramlon & Stacyl & Paramax rapid & Aulin & Nolpaza


Vedlejší a nežádoucí účinky Egiramlon a Stacyl . . Vedlejší a nežádoucí účinky Egiramlon a Para max rapid . . Vedlejší a nežádoucí účinky Egiramlon a Aulin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Egiramlon a Nolpaza . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacyl a Para
Tagy: Vedlejší účinky Egiramlon, Egiramlon & Stacyl & Paramax rapid & Aulin & Nolpaza, Paracetamol dr max

Zaldiar effervescens


Jestliže užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Informujte svého lékaře v případě, že užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( daje o vlivu kombinace tramadolu a paracetamolu na plodnost nejsou k dispozici. snížení hladiny cukru v krvi (hypoglykemie) .. .. .. .. .. ..Následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly pouze samotný tramadol, nebo samotný paracetamol. Přesto byste měl( Neužívejte přípravek ZALDIAR EFFERVESCENS: - jestliže jste alergický( na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) při akutní otravě alkoholem, léky na spaní, léky proti bolesti nebo jinými psychotropními léky ( léky ovlivňující náladu a emoce) jestliže užíváte inhibitory MAO ( léky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jestliže jste je užíval( a) v .....

Tagy: Zaldiar effervescens, Paracetamol dr max

Zaldiar


Jestliže jste alergický(á) na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Informujte svého lékaře, pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( daje o vlivu kombinace tramadolu a paracetamolu na plodnost nejsou k dispozici. snížení hladiny cukru v krvi (hypoglykemie) .. .. .. .. .. .. .. ..Následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Nicméně byste měl( Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. To je kvůli tomu, že paracetamol může způsobit těžké poškození jater, které se může .....

Tagy: Zaldiar, Paracetamol dr max

Tutus


Jestliže jste alergický(á) na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Sdělte svému lékaři, pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( pokles hladiny cukru v krvi Navíc, následující nežádoucí účinky byly zaznamenány v průběhu léčby přípravky, které obsahovaly buď pouze tramadol, nebo paracetamol. Nicméně máte informovat svého lékaře, pokud by se u Vás projevily v průběhu léčby přípravkem Tutus některé následující příznaky: - pocity na omdlení při vstávání z polohy vleže nebo vsedě, pomalý srdeční tep, mdloby - změna chuti k jídlu - svalová slabost, pomalejší nebo mělčí dýchání - změny nálady, změny aktivity ( Neužívejte přípravek Tutus: - jestliže jste alergický( na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto .....

Tagy: Tutus, Paracetamol dr max

Tramylpa


Neužívejte přípravek Tramylpa,• jestliže jste alergický(á) (přecitlivělý(á)) na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. Informujte svého lékaře, pokud užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, aby nedošlo k překročení 3/6 maximální denní dávky. O současném užívání kombinace tramadolu a paracetamolu nejsou dostupná žádná data. Kromě toho byly pacienty užívajícími léky, které obsahují pouze tramadol nebo paracetamol hlášeny následující nežádoucí účinky: Vzácné ( V případě nutnosti a na doporučení lékaře můžete užívat i více tablet za den, nepřekračujte však maximální denní dávku 8 tablet (což představuje 300 mg tramadolu a 2600 mg paracetamolu) a neužívejte žádné další léky obsahující paracetamol nebo tramadol hydrochlorid; mohli byste se předávkovat. Neužívejte přípravek Tramylpa,• jestliže jste alergický( přecitlivělý(á)) na tramadol,
Tagy: Tramylpa, Paracetamol dr max

Tramadol/paracetamol teva


Neužívejte přípravek Tramadol/Paracetamol Teva: - jestliže jste alergický( na tramadol nebo paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( jestliže užíváte inhibitory MAO (určité léky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jste je užíval(a) v posledních 14 dnech před léčbou přípravkem Tramadol/Paracetamol Teva;- trpíte-li závažnou poruchou jater; - trpíte-li epilepsií, která není dostatečně léčbou zvládána. Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Tramadol/Paracetamol Teva se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem jestliže: - užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol; - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. ekněte svému lékaři nebo stomatologovi, že užíváte přípravek Tramadol/Paracetamol Teva Jestliže se Vás v minulosti týkal kterýkoli z výše uvedených bodů nebo se Vás týká nyní, kdy užíváte přípravek Tramadol/Paracetamol Teva, ujistěte se, že Váš lékař o tom ví. Další léčivé .....

Tagy: Tramadol/paracetamol teva, Paracetamol dr max

Tramadol/paracetamol amneal


Neužívejte přípravek Tramadol/Paracetamol Amneal• jestliže jste alergický( na paracetamol, tramadol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6); alergická reakce se může projevovat jako kožní vyrážka, otok obličeje, sípavé dýchání nebo těžkosti s dýcháním; • při akutní otravě alkoholem; přípravky na spaní, přípravky proti bolesti nebo jinými psychotropními přípravky (přípravky ovlivňující náladu a emoce); • pokud užíváte inhibitory monoaminooxidázy (IMAO, určité přípravky používané k léčbě deprese nebo Parkinsonovy choroby) nebo jste je užíval(a) v posledních 14 dnech před léčbou přípravkem Tramadol/Paracetamol Amneal; • pokud máte závažnou poruchu funkce jater; • pokud máte epilepsii, která není dostatečně zvládnuta léčbou. Upozornění a opatření Před užitím přípravku Tramadol/Paracetamol Amneal se poraďte se svým lékařem, jestliže: • užíváte jiné přípravky, které obsahují paracetamol nebo tramadol; • máte problémy s játry nebo onemocnění jater, nebo pokud jste si všiml( ekněte svému lékaři nebo stomatologovi, že užíváte přípravek .....

Tagy: Tramadol/paracetamol amneal, Paracetamol dr max

Tramadol/paracetamol actavis


Neužívejte přípravek Tramadol/Paracetamol Actavis:  jestliže jste alergický( na tramadol, paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( pokud užíváte inhibitory monoaminooxidázy (IMAO) nebo jste je užíval(a) v posledních 14 dnech před léčbou přípravkem Tramadol/Paracetamol Actavis. Upozornění a opatření Před užitím přípravku Tramadol/Paracetamol Actavis se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, jestliže:  užíváte jiné léky, které obsahují paracetamol nebo tramadol  máte jaterní problémy nebo onemocnění jater, kdy Vaše oči a kůže žloutnou, to může být značit žloutenku  máte potíže s ledvinami  máte těžké potíže při dýchání, např. morfín)  užíváte jiné léky proti bolesti, které obsahují buprenorfin, nalbufin nebo pentazocin  máte dostat anestetika (řekněte svému lékaři nebo stomatologovi, že užíváte přípravek Tramadol/Paracetamol Actavis) Další léčivé přípravky a přípravek Tramadol/Paracetamol Actavis Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v .....

Tagy: Tramadol/paracetamol actavis, Paracetamol dr max

Thomapyrin


Je třeba se vyhnout současnému užívání jiných léků obsahujících paracetamol, aby se předešlo předávkování paracetamolem, které může způsobit závažné poškození jater. krvácení v žaludku a střevě) Digoxin, lithium, ústy užívaná antidiabetika (léky na snížení hladiny cukru v krvi), kyselina valproová a methotrexát  zvýšení účinnosti těchto léků, včetně nežádoucích účinků Diuretika (spironolakton, furosemid), léky proti dně (probenecid, sulfinpyrazon) a léčiva na snížení krevního tlaku  snížení účinnosti těchto léků Probenecid a salicylamid snižují vylučování paracetamolu obsaženého v přípravku THOMAPYRIN a zvyšují tak jeho toxicitu Cholestyramin vstřebávání paracetamolu obsaženého v přípravku THOMAPYRIN je snižováno. Laboratorní stanovení kyseliny močové a glukózy v krvi paracetamol obsažený v přípravku THOMAPYRIN může ovlivnit výsledky některých laboratorních vyšetření Alkohol nebo léky vyvolávající zvýšenou tvorbu jaterních enzymů, např. Alkohol zvyšuje toxicitu paracetamolu a tím riziko poškození jater. Neužívejte .....

Tagy: Thomapyrin, Paracetamol dr max

Talvosilen


Jestliže jste Vy nebo Vaše dítě alergičtí na paracetamol, kodein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud máte problémy s požíváním alkoholu a/nebo trpíte jaterním onemocněním a/nebo užíváte jakákoliv léčiva obsahující paracetamol. Zvláštní opatrnost při užívání přípravku Talvosilen je třeba: - při poruše funkce jater - při onemocnění ledvin - jestliže máte nedostatek enzymu glukóza-6-fosfát-dehydrogenázy - pokud trpíte hemolytickou anemií - u pravidelných konzumentů alkoholu - při závislosti na opiátech - při poruchách vědomí - pokud trpíte chronickou zácpou nebo obstrukcí střev - pokud trpíte těžkým průjmem - jestliže máte žlučové kameny - při nezhoubném zbytnění prostaty Snížení dávek nebo prodloužení intervalu mezi jednotlivými dávkami je nutné při: - snížené funkci jater ( snížené funkci ledvin a u dialyzovaných pacientů 3 Pokud máte změny jaterních funkcí a pokud užíváte delší dobu vyšší dávky paracetamolu, doporučuje se pravidelná kontrola .....

Tagy: Talvosilen, Paracetamol dr max

Sumamigren


V těchto případech můžete užít jiné přípravky proti bolesti, jak jsou paracetamol, kyselinu acetylsalicylovou nebo nesteroidní protizánětlivé léky. Neužívejte Sumamigren:  jestliže jste alergický( na sumatriptan nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) jestliže máte problémy se srdcem jako je srdeční onemocnění nebo angina pectoris. jestliže jste někdy v minulosti prodělal( a) srdeční záchvat nebo mozkovou příhodu. jestliže máte závažnou poruchu funkce jater. jestliže máte ( nadměrně) vysoký krevní tlak, nebo jestliže je Váš krevní tlak vysoký i navzdory užívání léků. jestliže užíváte nebo jste nedávno užíval( a) ergotamin, deriváty ergotaminu ( k léčbě migrény, včetně methysergidu) nebo nějakou jinou látku ze skupiny agonistů receptorů pro triptany/5-hydroxytryptamin1 ( HT1) (např. zolmitriptan, rizatriptan, eletriptan proti migréně) jestliže užíváte nebo jste nedávno užíval( a) inhibitory monoaminooxidázy ( MAO) (například moklobemid proti depresím nebo selegilin k léčbě Parkinsonovy choroby) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku Sumamigren se poraďte se svým lékařem:  jestliže máte poruchu funkce jater či ledvin. jestliže máte symptomy .....

Tagy: Sumamigren, Paracetamol dr max

Přečtěte si o tématu Paracetamol Dr Max. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paracetamol dr max, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paracetamol Dr Max. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paracetamol Dr Max.

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: