PARACETA


Výsledky hledání na výraz PARACETA
Poslední aktualizace: 2025-05-01


Vedlejší účinky: Magne b6 & Ataralgin & Sertivan


Vedlejší a nežádoucí účinky Magne b6 a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Magne b6 a Sertivan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Sertivan . Vedlejší a nežádoucí účinky Magne b6 a Ataralgin . . Vedlejší a nežádoucí účinky Magne b6 a Sertivan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Magne, Magne b6 & Ataralgin & Sertivan, PARACETA

Vedlejší účinky: Cezera & Coldrex


Vedlejší a nežádoucí účinky Cezera a Coldrex . Vedlejší a nežádoucí účinky Cezera a Coldrex ....Coldrex (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Cezera, Cezera & Coldrex, PARACETA

Vedlejší účinky: Palgotal & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Ibalgin 400 ....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Palgotal, Palgotal & Ibalgin 400, PARACETA

Kombinace, interakce: Eliquis & Ataralgin


Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci apixabanu v séru. Pokud je to možné, vyvarujte se kombinace. Ataralgin: Vyhněte .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Ataralgin, PARACETA

Kombinace, interakce: Tarka 240/4 mg tbl. & Paralen 500 &


Tarka 240/4 mg tbl. & . Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s Trandolaprilem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníTarka 240/4 mg tbl.: Byliny, které mohou zmírnit antihypertenzní ........

Tagy: Kombinace, interakce Tarka, Tarka 240/4 mg tbl & Paralen 500 &, PARACETA

Vedlejší účinky: Strepsils med a citron & Paralen grip horký nápoj třešeň


Vedlejší a nežádoucí účinky Strepsils med a citron a Paralen grip horký nápoj třešeň . Vedlejší a nežádoucí účinky Strepsils med a citron a Paralen grip horký nápoj třešeň ....Paralen grip horký nápoj třešeň (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Strepsils, Strepsils med a citron & Paralen grip horký nápoj třešeň, PARACETA

Kombinace, interakce: Dolmina 50 & Coldrex horký nápoj citron


Interakce s potravinami a další doporučeníDolmina 50: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění. Coldrex horký nápoj citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s .....Coldrex horký nápoj citron (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Dolmina, Dolmina 50 & Coldrex horký nápoj citron, PARACETA

Kombinace, interakce: Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin


Omeprazol teva pharma & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Omeprazol teva pharma & Acylpyrin .Metabolismus kyseliny acetylsalicylové může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Interakce s potravinami a další doporučeníOmeprazol teva pharma: Vyhněte se alkoholu. Vezměte 30-60 ........

Tagy: Kombinace, interakce Omeprazol, Omeprazol teva pharma & Paralen 500 & Acylpyrin, PARACETA

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,25


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,25: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25, PARACETA

Kombinace, interakce: Meteospasmyl & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). ........

Tagy: Kombinace, interakce Meteospasmyl, Meteospasmyl & Paralen 500, PARACETA

Vedlejší účinky: Lyrica & Trittico ac 75 & Cipralex & Panadol extra rapide


Vedlejší a nežádoucí účinky Lyrica a Trittico ac 75 .amnézie, afázie, Bolesti zad, Zmatek, Zácpa, snížené libido, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, Únava, Bolest hlavy, Nevraživost, nepřátelské chování, alergické reakce, Hypertenze, Hypestéza, Hypotenze, Nevolnost, nervozita, Bolest, Palpitace, parestézie, Svědění, .....Panadol extra rapide (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Lyrica, Lyrica & Trittico ac 75 & Cipralex & Panadol extra rapide, PARACETA

Kombinace, interakce: Muconasal plus & Pregabalin accord & Sertivan & Paralen 500


Pregabalin accord & Sertivan .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Pregabalin kombinován se Sertralinem. Sertivan & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se sertralinem. Interakce s potravinami a další doporučeníPregabalin accord: Vyhněte se alkoholu .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Muconasal, Muconasal plus & Pregabalin accord & Sertivan & Paralen 500, PARACETA

Kombinace, interakce: Aspirin & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAspirin: Vyhněte se alkoholu, zdá se, že alkohol způsobuje zvýšení sérových hladin ASA o 50 až 100%. Vezměte si plný pohár vody. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ........

Tagy: Kombinace, interakce Aspirin, Aspirin & Paralen 500, PARACETA

Kombinace, interakce: Pantomyl & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Zácpa . Průjem .Závrať . nava .Bolest hlavy . hyperglykémie .Nevolnost . ........

Tagy: Kombinace, interakce Pantomyl, Pantomyl & Paralen 500, PARACETA

Kombinace, interakce: Pragiola & Paralen 500 &


Pragiola & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Pregabalin kombinován se simvastatinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníPragiola: Vyhněte se alkoholu (může se zvýšit ........

Tagy: Kombinace, interakce Pragiola, Pragiola & Paralen 500 &, PARACETA

Vedlejší účinky: Theoplus 100 & Talvosilen


Vedlejší a nežádoucí účinky Theoplus 100 a Talvosilen . Vedlejší a nežádoucí účinky Theoplus 100 a Talvosilen ....Talvosilen (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Theoplus, Theoplus 100 & Talvosilen, PARACETA

Vedlejší účinky: Lyrica & Trittico ac 75 & Cipralex & Panadol extra rapide


Vedlejší a nežádoucí účinky Lyrica a Trittico ac 75 .amnézie, afázie, Bolesti zad, Zmatek, Zácpa, snížené libido, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, Únava, Bolest hlavy, Nevraživost, nepřátelské chování, alergické reakce, Hypertenze, Hypestéza, Hypotenze, Nevolnost, nervozita, Bolest, Palpitace, parestézie, Svědění, .....rapide (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Lyrica, Lyrica & Trittico ac 75 & Cipralex & Panadol extra rapide, PARACETA

Kombinace, interakce: Ursosan & Doreta


Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníKombinace společných vedlejších účinků všech léků ....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Ursosan, Ursosan & Doreta, PARACETA

Vedlejší účinky: Valetol & Xarelto


Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Xarelto . Vedlejší a nežádoucí účinky Valetol a Xarelto ....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Valetol, Valetol & Xarelto, PARACETA

Vedlejší účinky: Algifen neo & Zaldiar


Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Zaldiar . Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a Zaldiar ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Algifen, Algifen neo & Zaldiar, PARACETA

Vedlejší účinky: Tezeo & Isicom 100 mg & Motilium & Controloc & Panadol extra rapide & Letrox &


Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo a Isicom 100 mg . . Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo a Motilium .Palpitace, Suchá ústa, . Vedlejší a nežádoucí účinky Tezeo a Controloc .Bolest břicha, Artralgie, Zácpa, Průjem, Závrať, vyrážka, Únava, Nadýmání, Bolest hlavy, Nevolnost, Bolest, Svědění, Zvracení, .....rapide (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Tezeo, Tezeo & Isicom 100 mg & Motilium & Controloc & Panadol extra rapide & Letrox &, PARACETA

Vedlejší účinky: Paralen 500 & Neurol 0,25


Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,25 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Neurol 0,25 .......

Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,25, PARACETA

Vedlejší účinky: Elenium & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Elenium a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Elenium a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Elenium, Elenium & Paralen 500, PARACETA

Kombinace, interakce: Zaldiar & Mirzaten


Interakce s potravinami a další doporučeníMirzaten: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Vyhněte se alkoholu. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníMirzaten: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Vyhněte se alkoholu. Kombinace společných vedlejších účinků všech .....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Zaldiar, Zaldiar & Mirzaten, PARACETA

Kombinace, interakce: Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel &


Nalgesin & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Ketorolac kombinuje s Naproxenem. Paralen grip chřipka a kašel & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníNalgesin: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si .....kašel (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Nalgesin, Nalgesin & Paralen grip chřipka a kašel &, PARACETA

Vedlejší účinky: Ercefuryl 200 mg cps. & Orofar & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Ercefuryl 200 mg cps. a Orofar . Vedlejší a nežádoucí účinky Ercefuryl 200 mg cps. a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Orofar a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ercefuryl 200 mg cps. a Orofar . Vedlejší a nežádoucí účinky Ercefuryl 200 mg cps. a Paralen 500 . .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Ercefuryl, Ercefuryl 200 mg cps & Orofar & Paralen 500, PARACETA

Vedlejší účinky: Ataralgin & Tiapra


Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tiapra . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Tiapra ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Ataralgin, Ataralgin & Tiapra, PARACETA

Kombinace, interakce: Doreta & Citalec 10 zentiva & Mirtazapin orion


Citalec 10 zentiva & Mirtazapin orion .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Mirtazapin kombinován s Citalopramem. Interakce s potravinami a další doporučeníCitalec 10 zentiva: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vezměte si bez ohledu na jídlo. Mirtazapin orion: Vezměte si .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Doreta, Doreta & Citalec 10 zentiva & Mirtazapin orion, PARACETA

Vedlejší účinky: Doreta prolong & Abilify


Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta prolong a Abilify . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta prolong a Abilify ....prolong (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Doreta, Doreta prolong & Abilify, PARACETA

Kombinace, interakce: Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 625 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Fraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech ........

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500, PARACETA

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 625 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Fraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Zaldiar effervescens, PARACETA

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 625 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Fraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Zaldiar, PARACETA

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 625 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Fraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Warfarin pmcs, PARACETA

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 625 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Fraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Warfarin orion, PARACETA

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 625 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Fraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, PARACETA

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 625 mg: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Fraxiparine: Danshen, dong quai, pupalkový olej, gingko, policosanol, willowbark .Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, PARACETA

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( Interakce s potravinami a další .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, PARACETA

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, PARACETA

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, PARACETA

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou .....

Tagy: Tutus, PARACETA

Přečtěte si o tématu PARACETA. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma PARACETA, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem PARACETA. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu PARACETA.



Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop