Parapyrex combi


Výsledky hledání na výraz Parapyrex combi
Poslední aktualizace: 2020-05-22


Parapyrex combi


Neužívejte přípravek Parapyrex Combi: - jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníNeužívejte přípravek Parapyrex Combi, jestliže užíváte jiné léky obsahující paracetamol. Před užitím přípravku Parapyrex Combi se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte nízký počet červených krvinek ( Děti a dospívajícíPřípravek Parapyrex Combi není vhodný pro děti do 12 let. Další léčivé přípravky a přípravek Parapyrex Combi Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( než začnete užívat přípravek Parapyrex Combi, pokud užíváte jiné léky, a to zejména: - metoklopramid, domperidon nebo propantelin ( Přípravek Parapyrex Combi není vhodný pro děti do 12 let. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek Parapyrex Combi déle než 7 dní. .....

Tagy: Parapyrex combi, Parapyrex combi

Přečtěte si o tématu Parapyrex Combi. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Parapyrex combi, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Parapyrex Combi. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Parapyrex Combi.

COVID-19: USA

Poslední změna dat před 2 min
1,684,735
Celkový Počet Případů
99,267 (5.9%)
Celkem úmrtí
451,567 (26.8%)
Celkem Uzdraveno
17,134
Vážný Stav

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: