PARACETAMOLUM


Výsledky hledání na výraz PARACETAMOLUM
Poslední aktualizace: 2020-07-05


Coldrex horkÝ nÁpoj citron s medem


Paracetamolum 750 mg Phenylephrini hydrochloridum 10 mg Acidum ascorbicum ethylcelluloso obductum 60 mg ( odpovídá acidum ascorbicum 58,5 mg) g Obsahuje aspartam - zdroj fenylalaninu. Obsah sacharózy je 2,47 g v jednom sáčku. Obsah sodíku je 0,12 g v jednom sáčku....

Tagy: Coldrex horkÝ nÁpoj, nÁpoj citron s medem, PARACETAMOLUM

Přečtěte si o tématu PARACETAMOLUM. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma PARACETAMOLUM, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem PARACETAMOLUM. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu PARACETAMOLUM.

COVID-19: USA

Poslední změna dat před 3 min
2,935,770
Celkový Počet Případů
132,318 (4.5%)
Celkem úmrtí
1,260,405 (42.9%)
Celkem Uzdraveno
1,543,047
Vážný Stav
Lyžařské zájezdy se skipasem


O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: