Paralen us
Výsledky hledání na výraz Paralen us
Poslední aktualizace: 2025-05-08
Vedlejší účinky: Algifen neo & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Algifen neo a
Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Algifen, Algifen neo & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Prestarium neo & Paroxetin +pharma & Ortanol & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Prestarium neo a
Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Prestarium, Prestarium neo & Paroxetin +pharma & Ortanol & Paralen 500, Paralen us
Kombinace, interakce: Furolin & Paralen 500
Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných ........
Tagy: Kombinace, interakce Furolin, Furolin & Paralen 500, Paralen us
Kombinace, interakce: Klacid 500 & Paralen 500
Klacid 500 &
Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). ........
Tagy: Kombinace, interakce Klacid, Klacid 500 & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Elenium & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Elenium a
Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníFurolin: Neužívejte hořčík současně. Užívejte s jídlem, protože zvyšuje biologickou dostupnost a snižuje podráždění.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může ........
Tagy: Vedlejší účinky Elenium, Elenium & Paralen 500, Paralen us
Kombinace, interakce: Cipralex & Paralen 500
Interakce s potravinami a další doporučeníCipralex: Vezměte si bez ohledu na jídlo.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Anémie . Psychiatrické poruchy .Bolest na hrudi . ........
Tagy: Kombinace, interakce Cipralex, Cipralex & Paralen 500, Paralen us
Kombinace, interakce: Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500
Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech ........
Tagy: Kombinace, interakce Diclofenac, Diclofenac duo pharmaswiss & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Paralen 500 & Indometacin berlin-chemie
Vedlejší a nežádoucí účinky
Paralen 500 a Indometacin berlin-chemie . Interakce s potravinami a další doporučeníDiclofenac duo pharmaswiss: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko ........
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen 500 & Indometacin berlin-chemie, Paralen us
Kombinace, interakce: Pantomyl & Lipertance & Paralen extra proti bolesti
Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) může významně zvýšit sérové ........
Tagy: Kombinace, interakce Pantomyl, Pantomyl & Lipertance & Paralen extra proti bolesti, Paralen us
Kombinace, interakce: Amoksiklav 1 g & Paralen 500
Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Průjem . Bolest hlavy .Nevolnost . Svědění ........
Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Warfarin orion & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a
Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace ........
Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru
Vedlejší a nežádoucí účinky
Paralen grip chřipka a bolest a Strepfen pomeranč bez cukru . Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ........
Tagy: Vedlejší účinky Paralen, Paralen grip chřipka a bolest & Strepfen pomeranč bez cukru, Paralen us
Vedlejší účinky: Macmiror complex 500 & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Macmiror complex 500 a
Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace ........
Tagy: Vedlejší účinky Macmiror, Macmiror complex 500 & Paralen 500, Paralen us
Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 &
Interakce s potravinami a další doporučení
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo.
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. ........
Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 &, Paralen us
Kombinace, interakce: Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100
Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) může významně zvýšit sérové hladiny amlodipinu a může způsobit toxicitu. ........
Tagy: Kombinace, interakce Agen, Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100, Paralen us
Kombinace, interakce: Nebilet & Tezeo hct & Paralen 500
Interakce s potravinami a další doporučení
Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ........
Tagy: Kombinace, interakce Nebilet, Nebilet & Tezeo hct & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Ibalgin 400 & Paralen 125 &
Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a
Paralen 125 . Vedlejší a nežádoucí účinky
Paralen 125 a . Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu ........
Tagy: Vedlejší účinky Ibalgin, Ibalgin 400 & Paralen 125 &, Paralen us
Vedlejší účinky: Cipralex & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Cipralex a
Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníAgen 5: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) ........
Tagy: Vedlejší účinky Cipralex, Cipralex & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Tarka 240/4 mg tbl. & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Tarka 240/4 mg tbl. a
Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Tarka 240/4 mg tbl. a
Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Tarka, Tarka 240/4 mg tbl & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Agen 5 & Paralen grip horký nápoj citrón & Magnesium 250 mg pharmavit
Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a
Paralen grip horký nápoj citrón . Vedlejší a nežádoucí účinky
Paralen grip horký nápoj citrón a Magnesium 250 mg pharmavit . Vedlejší a nežádoucí účinky Tarka 240/4 mg tbl. a
Paralen 500 .......
Tagy: Vedlejší účinky Agen, Agen 5 & Paralen grip horký nápoj citrón & Magnesium 250 mg pharmavit, Paralen us
Kombinace, interakce: Tramylpa & Paralen grip chřipka a bolest
Interakce s potravinami a další doporučení
Paralen grip chřipka a bolest: Vyhněte se alkoholu ( Vedlejší a nežádoucí účinky Tarka 240/4 mg tbl. a
Paralen 500 .......
Tagy: Kombinace, interakce Tramylpa, Tramylpa & Paralen grip chřipka a bolest, Paralen us
Vedlejší účinky: Duspatalin retard & Meteospasmyl & Paralen 500 & Ibalgin 400 &
Vedlejší a nežádoucí účinky Duspatalin retard a
Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Meteospasmyl a
Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky
Paralen 500 a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky
Tagy: Vedlejší účinky Duspatalin, Duspatalin retard & Meteospasmyl & Paralen 500 & Ibalgin 400 &, Paralen us
Kombinace, interakce: Ibalgin & Paralen 100
Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku.
Tagy: Kombinace, interakce Ibalgin, Ibalgin & Paralen 100, Paralen us
Vedlejší účinky: Nebilet & Sertralin actavis & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Nebilet a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertralin actavis a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o ........
Tagy: Vedlejší účinky Nebilet, Nebilet & Sertralin actavis & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Entizol & Asentra 100 & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Entizol a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Asentra 100 a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 ........
Tagy: Vedlejší účinky Entizol, Entizol & Asentra 100 & Paralen 500, Paralen us
Kombinace, interakce: Paralen 500 & Codein slovakofarma & Ibalgin 400
Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........
Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Codein slovakofarma & Ibalgin 400, Paralen us
Vedlejší účinky: Acylpyrin & Paralen 500
Vedlejší a nežádoucí účinky Acylpyrin a Paralen 500 . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ........
Tagy: Vedlejší účinky Acylpyrin, Acylpyrin & Paralen 500, Paralen us
Vedlejší účinky: Eliquis & Paralen 100 & Brufen
Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Paralen 100 . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 100 a Brufen . Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a ........
Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Paralen 100 & Brufen, Paralen us
Kombinace, interakce: Isicom 100 mg & Paralen 500 & Rolpryna
Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 500: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........
Tagy: Kombinace, interakce Isicom, Isicom 100 mg & Paralen 500 & Rolpryna, Paralen us
Kombinace, interakce: Rosucard & Paralen 100
Rosucard & Paralen 100 . Interakce s potravinami a další doporučení Paralen 100: Vyhněte se alkoholu ( Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují ........
Tagy: Kombinace, interakce Rosucard, Rosucard & Paralen 100, Paralen us
Paralen sus
Nepodávejte přípravek PARALEN SUS dětem, které jsou alergické na paracetamol nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníPřed podáním přípravku PARALEN SUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud dítě 2/6 má onemocnění ledvin nebo jater, trpí formou určitého typu chudokrevnosti způsobené zvýšeným rozpadem červených krvinek a zvané hemolytická anémie, má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfátdehydrogenázy, současně užívá léky ovlivňující funkci jater, má zvýšenou citlivost na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo jiná nesteroidní protizánětlivá léčiva. O vhodnosti současného podávání přípravku PARALEN SUS s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN SUSInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které Vaše dítě užívá, které v nedávné době užívalo nebo které možná bude užívat. e dítě užívá přípravek PARALEN SUS. Přípravek PARALEN SUS s jídlem, pitím a alkoholemJestliže se během léčby objeví zažívací .....
Tagy: Paralen sus, Paralen us
Paralen plus
Neužívejte přípravek PARALEN PLUS
.. Přípravek PARALEN PLUS není určen pro děti a dospívající do 15 let. Upozornění a opatření
..
..Před užitím přípravku PARALEN PLUS se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud máte:
.. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN PLUS
.. e užíváte přípravek PARALEN PLUS. Bez porady s lékařem neužívejte s přípravkem PARALEN PLUS léky podporující vykašlávání ( protože přípravek PARALEN PLUS tlumí vykašlávání a vytvořený hlen by se mohl hromadit v dýchacích cestách. inky přípravku PARALEN PLUS a jiných přípravků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. paroxetinu a sertralinu nebo lék zvaný bupropion); přípravek PARALEN PLUS nesmějí užívat pacienti, kteří jsou zároveň léčeni inhibitory monoaminooxidázy – IMAO nebo do 14 dnů po jejich vysazení,
.. Dospělí a dospívající od 15 let užívají přípravek PARALEN PLUS 3× denně po 1–2 tabletách po dobu trvání obtíží, maximálně po dobu pěti dnů. Interakce .....
Tagy: Paralen plus, Paralen us
Paralen horkÝ nÁpoj bez cukru
Mg užívat Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg− jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, pokud: − máte onemocnění jater nebo ledvin; 2/5 − trpíte určitou formou chudokrevnosti zvanou hemolytická anemie; − jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg jestliže užíváte jakýkoliv jiný lék obsahující paracetamol. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg s jídlem, pitím a alkoholem Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Přípravek PARALEN horký nápoj bez cukru 500 mg se může užívat během těhotenství. Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují .....
Tagy: Paralen horkÝ nÁpoj, nÁpoj bez cukru, Paralen us
Paralen grip horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ
Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj třešeň se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: jestliže máte onemocnění jater a ledvin, jestliže jste těhotná nebo kojíte, jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie, jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň, pokud užíváte: jiné léky obsahující paracetamol, jiné léky na chřipku a nachlazení, jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj třešeň s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte tento přípravek během jídla. Použití .....
Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj tŘeŠeŇ, Paralen us
Paralen grip horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor
Pomeranč a zázvor užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem: jestliže máte onemocnění jater a ledvin, jestliže jste těhotná nebo kojíte, jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie, jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor, pokud užíváte: jiné léky obsahující paracetamol, jiné léky na chřipku a nachlazení, jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( léky na léčbu deprese (ze skupiny tricyklických antidepresiv) nebo léky k léčbě vysokého krevního tlaku nebo srdečních onemocnění (ze skupiny betablokátorů) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor“) Přípravek .....
Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj pomeranČ a zÁzvor, Paralen us
Paralen grip horkÝ nÁpoj neo
Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo - pokud jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj Neo se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: - jestliže máte onemocnění jater a ledvin, - jestliže jste těhotná nebo kojíte, - jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anémie, - jestliže jste byl lékařem informován, že máte nízký počet granulocytů ( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo, pokud užíváte: - jiné léky obsahující paracetamol, - jiné léky na chřipku a nachlazen, - jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj Neo s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví zažívací obtíže, užívejte lék během jídla. Použití přípravku .....
Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj neo, Paralen us
Paralen grip horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky
Echinacea a šípky užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky jestliže jste alergický( Upozornění a opatření Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky se poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem: jestliže máte onemocnění jater a ledvin, jestliže jste těhotná nebo kojíte, jestliže trpíte závažnou formou určitého typu chudokrevnosti zvaného hemolytická anemie, jestliže jste byl( Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky, pokud užíváte: jiné léky obsahující paracetamol, jiné léky na chřipku a nachlazení, jiné léky k léčbě ucpaného nosu ( případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky“) Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj echinacea a šípky s jídlem, pitím a alkoholem Pokud se během léčby objeví .....
Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj echinacea a ŠÍpky, Paralen us
Paralen grip horkÝ nÁpoj citrÓn
Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg
.. Upozornění a opatření
..
..Před užitím přípravku PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem
.. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg
.. Neužívejte PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg, pokud užíváte:
.. případně methyldopu nebo reserpin) (viz bod „Neužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj citrón 650 mg/10 mg“) Interakce s potravinami a další doporučeníIbalgin: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. Rozsah absorpce není ovlivněn. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění žaludku. Paralen 100: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Anémie . Zácpa .Kašel . Průjem .Závrať . Dyspepsie .Gastrointestinální poruchy . Bolest hlavy .Hypokalémie . Nevolnost .Svědění . .....
Tagy: Paralen grip horkÝ, horkÝ nÁpoj citrÓn, Paralen us
Paralen grip chŘipka a kaŠel
Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel jestliže jste alergický( Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: jestliže jste muž a máte zvětšenou prostatu, jestliže máte průduškové astma, jestliže trpíte nedostatkem enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy, jestliže máte onemocnění ledvin nebo jater, jestliže máte problémy s požíváním alkoholu, jestliže máte onemocnění srdce, jestliže trpíte zvýšenou citlivostí na kyselinu acetylsalicylovou a/nebo nesteroidní léky proti zánětu a bolesti ( Užívání vyšších než doporučených dávek paracetamolu (jedné z léčivých látek přípravku PARALEN GRIP chřipka a kašel) Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel užívejte pouze v případě, že máte chřipku nebo nachlazení, které jsou doprovázené suchým kašlem a ucpaným nosem. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Jestliže užíváte přípravek
Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a kaŠel, Paralen us
Paralen grip chŘipka a bolest
Užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest jestliže jste alergický( jestliže současně užíváte: ▪ některé léky k léčbě deprese (inhibitory monoaminooxidázy a tricyklická antidepresiva) (viz bod Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest níže) Upozornění a opatřeníPřed užitím přípravku PARALEN GRIP chřipka a bolest se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: jestliže máte onemocnění jater nebo ledvin, jestliže trpíte určitým typem chudokrevnosti zvaným hemolytická anemie, jestliže alergický( Přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest je určen k léčbě bolesti a horečky doprovázené problémy s ucpaným nosem. neužívejte přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest společně s jinými přípravky obsahující paracetamol, dekongestivy nebo přípravky pro léčbu chřipky a nachlazení. Další léčivé přípravky a přípravek PARALEN GRIP chřipka a bolest Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval( Neužívejte přípravek PARALEN GRIP .....
Tagy: Paralen grip chŘipka, chŘipka a bolest, Paralen us
Přečtěte si o tématu Paralen Us. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paralen us, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paralen Us. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paralen Us.