Paracetamol


Výsledky hledání na výraz Paracetamol
Poslední aktualizace: 2025-05-06


Vedlejší účinky: Concor 5 & Thyrozol 10 & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Concor 5 a Thyrozol 10 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Concor 5 a Lexaurin 1,5 .Závrať, Bolest hlavy, Nevolnost, Zvracení, porucha spánku, . Vedlejší a nežádoucí účinky Concor 5 a Paralen 500 .Bolest na hrudi, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Únava, horečka, Bolest hlavy, Nevolnost, .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Concor, Concor 5 & Thyrozol 10 & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, Paracetamol

Kombinace, interakce: Doreta prolong & Gabapentin teva


Interakce s potravinami a další doporučeníGabapentin teva: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníGabapentin teva: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších .....prolong (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Doreta, Doreta prolong & Gabapentin teva, Paracetamol

Vedlejší účinky: Coldrex horký nápoj citron & Medoxin


Vedlejší a nežádoucí účinky Coldrex horký nápoj citron a Medoxin . Vedlejší a nežádoucí účinky Coldrex horký nápoj citron a Medoxin ....Coldrex horký nápoj citron (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Coldrex, Coldrex horký nápoj citron & Medoxin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Ultracod & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Ibalgin 400 ....Ultracod (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Ultracod, Ultracod & Ibalgin 400, Paracetamol

Vedlejší účinky: Ataralgin & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky Ataralgin a Ibalgin 400 ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Ataralgin, Ataralgin & Ibalgin 400, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Antabus


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Antabus: Vyhněte se alkoholu po dobu až 14 dnů po ukončení léčby. Užívejte bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Antabus, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Neurol 0,5


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Neurol 0,5: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem. Kombinace ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Neurol 0,5, Paracetamol

Kombinace, interakce: Bisoprolol mylan & Guajacuran & Panadol novum & Sertralin actavis &


Bisoprolol mylan & Sertralin actavis .Metabolismus bisoprololu se může snížit, pokud se kombinuje se Sertralinem. Bisoprolol mylan & .Koncentrace bisoprololu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s kyselinou fusidovou. Panadol novum & Sertralin actavis .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován se .....novum (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Bisoprolol, Bisoprolol mylan & Guajacuran & Panadol novum & Sertralin actavis &, Paracetamol

Kombinace, interakce: Klacid 500 & Paralen 500 & Ataralgin


Klacid 500 & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s klarithromycinem. Klacid 500 & Ataralgin .Metabolismus acetaminofenu může být snížen v kombinaci s klarithromycinem. Interakce s potravinami a další doporučeníKlacid 500: Biaxin - užívejte bez ohledu na stravu (avšak po podání léku s jídlem .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Klacid, Klacid 500 & Paralen 500 & Ataralgin, Paracetamol

Kombinace, interakce: Fentalis & Paralen 500 & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučeníFentalis: Vyhněte se alkoholu. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální ........

Tagy: Kombinace, interakce Fentalis, Fentalis & Paralen 500 & Ibalgin 400, Paracetamol

Kombinace, interakce: Cipralex & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníCipralex: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Paralen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků .Anémie . Psychiatrické poruchy .Bolest na hrudi . Zácpa .Kašel . Průjem ........

Tagy: Kombinace, interakce Cipralex, Cipralex & Paralen 500, Paracetamol

Kombinace, interakce: Solmucol 200 & Coldrex maxgrip citron


Interakce s potravinami a další doporučeníColdrex maxgrip citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníColdrex maxgrip citron: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko .....citron (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Solmucol, Solmucol 200 & Coldrex maxgrip citron, Paracetamol

Vedlejší účinky: Tarka 240/4 mg tbl. & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Tarka 240/4 mg tbl. a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Tarka 240/4 mg tbl. a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Tarka, Tarka 240/4 mg tbl & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Ibuprofen al 400 & Ibalgin 400 & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibuprofen al 400 a Ibalgin 400 .nedostatek adrenalinu, Anémie, Apnoe, atelectáza, Bacteremie, Bakteriální pneumonie, , Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Otok, eozinofilie, Nadýmání, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Hematuria, Krvácející, Hypernatrémie, hypokalcémie, .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Ibuprofen, Ibuprofen al 400 & Ibalgin 400 & Valetol, Paracetamol

Kombinace, interakce: Eliquis & Paralen 100 & Brufen


Eliquis & Brufen .Ibuprofen může zvýšit antikoagulační aktivity Apixabanu. Interakce s potravinami a další doporučeníEliquis: Alfalfa, anýz, borůvka mohou zvýšit nepříznivé účinky apixabanu. Grapefruitová šťáva může zvýšit koncentraci apixabanu v séru. Třezalka tečkovaná pravděpodobně snižuje koncentraci .....Paralen 100 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Eliquis, Eliquis & Paralen 100 & Brufen, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Prednison 20 léčiva


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Prednison 20 léčiva: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se užívání grapefruitového džusu. Vezměte si s jídlem, abyste snížili podráždění. Pokud se Rayos, tableta s .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Prednison 20 léčiva, Paracetamol

Vedlejší účinky: Citalec 10 zentiva & Palgotal


Vedlejší a nežádoucí účinky Citalec 10 zentiva a Palgotal . Vedlejší a nežádoucí účinky Citalec 10 zentiva a Palgotal ....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Citalec, Citalec 10 zentiva & Palgotal, Paracetamol

Vedlejší účinky: Eliquis & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Eliquis a Ataralgin ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Eliquis, Eliquis & Ataralgin, Paracetamol

Vedlejší účinky: Pregabalin accord & Ultracod


Vedlejší a nežádoucí účinky Pregabalin accord a Ultracod . Vedlejší a nežádoucí účinky Pregabalin accord a Ultracod ....Ultracod (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Pregabalin, Pregabalin accord & Ultracod, Paracetamol

Vedlejší účinky: Warfarin orion & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin orion & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Ibalgin 200 .Závrať, Otok, Bolest hlavy, Nevolnost, Spavost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a Paralen 100 .Závrať, Únava, Bolest hlavy, Nevolnost, . Vedlejší a nežádoucí účinky Agen 5 a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 200 a Paralen 100 .Anémie, Zácpa, ........

Tagy: Vedlejší účinky Agen, Agen 5 & Ibalgin 200 & Paralen 100 &, Paracetamol

Kombinace, interakce: Pantomyl & Lipertance & Paralen extra proti bolesti


Interakce s potravinami a další doporučeníPantomyl: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Lipertance: Vyhněte se lékořici. Grapefruit dolů reguluje posttranslační expresi CYP3A4, hlavního metabolizujícího enzymu amlodipinu. Grapefruit ve všech formách (např. Celé ovoce, šťáva a kůra) může významně zvýšit sérové .....Paralen extra proti bolesti (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Pantomyl, Pantomyl & Lipertance & Paralen extra proti bolesti, Paracetamol

Kombinace, interakce: Xarelto & Paralen 500 sup


Interakce s potravinami a další doporučeníXarelto: Potrava by měla být podána s 15 mg a 20 mg tablety. Potravina zvyšuje biologickou dostupnost dávky 20 mg. Potraviny s antiagregačními vlastnostmi / antikoagulačními vlastnostmi, jako je křen, gingko, zázvor, česnek, feferálka, je induktor CYP3A4 a sníží hladiny .....sup (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Xarelto, Xarelto & Paralen 500 sup, Paracetamol

Kombinace, interakce: Amoksiklav 1 g & Doreta &


Amoksiklav 1 g & .Koncentrace amoxicilinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s probenecidem. Interakce s potravinami a další doporučeníAmoksiklav 1 g: Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Amoksiklav 1 g & .Koncentrace amoxicilinu v séru může být zvýšena, .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Amoksiklav, Amoksiklav 1 g & Doreta &, Paracetamol

Vedlejší účinky: Ultracod & Sertivan


Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Sertivan . Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Sertivan ....Ultracod (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Ultracod, Ultracod & Sertivan, Paracetamol

Vedlejší účinky: Palgotal & Buronil & Oxazepam léčiva & Atoris 10


Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Buronil . . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Oxazepam léčiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Atoris 10 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Buronil a Oxazepam léčiva . . Vedlejší a nežádoucí účinky Buronil a Atoris 10 . . Vedlejší a nežádoucí .....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Palgotal, Palgotal & Buronil & Oxazepam léčiva & Atoris 10, Paracetamol

Kombinace, interakce: Paralen 500 & Ibalgin 600


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 600: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. ........

Tagy: Kombinace, interakce Paralen, Paralen 500 & Ibalgin 600, Paracetamol

Vedlejší účinky: Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Lexaurin 1,5 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Lexaurin 1,5 a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Lexaurin 1,5 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Clarinase repetabs a Paralen ........

Tagy: Vedlejší účinky Clarinase, Clarinase repetabs & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, Paracetamol

Vedlejší účinky: Biseptol 480 & Dorsiflex & Paralen 500 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Biseptol 480 a Dorsiflex . . Vedlejší a nežádoucí účinky Biseptol 480 a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Biseptol 480 a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Dorsiflex a Paralen 500 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Dorsiflex a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen ........

Tagy: Vedlejší účinky Biseptol, Biseptol 480 & Dorsiflex & Paralen 500 &, Paracetamol

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500 &


Endiaron & .Koncentrace chinidinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte ........

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500 &, Paracetamol

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Přesto byste měl( Endiaron & .Koncentrace chinidinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Zaldiar effervescens, Paracetamol

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Nicméně byste měl( Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Endiaron & .Koncentrace chinidinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Zaldiar, Paracetamol

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Glukosamin ( Endiaron & .Koncentrace chinidinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Warfarin pmcs, Paracetamol

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Rostlinné léčivé přípravky a přírodních produktyJestliže již užíváte některý z následujících rostlinných léčivých přípravků, musíte se před ukončením jejich užívání poradit s lékařem. Endiaron & .Koncentrace chinidinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Warfarin orion, Paracetamol

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Endiaron & .Koncentrace chinidinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, Paracetamol

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Endiaron & .Koncentrace chinidinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Paralen 500 & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků ....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, Paracetamol

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. Neužívejte jej s jinými výrobky, které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( Endiaron .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, Paracetamol

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, Paracetamol

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, Paracetamol

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Nicméně máte informovat svého lékaře, pokud by se u Vás projevily v průběhu léčby přípravkem Tutus některé následující příznaky: - pocity na omdlení při vstávání z polohy vleže nebo vsedě, pomalý srdeční tep, mdloby - změna chuti k jídlu - svalová slabost, pomalejší nebo mělčí dýchání - změny nálady, změny aktivity ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté .....

Tagy: Tutus, Paracetamol

Přečtěte si o tématu Paracetamol. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paracetamol, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paracetamol. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paracetamol.



Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop