Paracetam


Výsledky hledání na výraz Paracetam
Poslední aktualizace: 2025-05-01


Kombinace, interakce: Paroxetin +pharma & Ortanol & Prestarium neo & Uno & Ultracod


Paroxetin +pharma & Uno .Metabolismus diklofenaku může být snížen, pokud je kombinován s paroxetinem. Ortanol & Uno .Metabolismus diklofenaku může být snížen v kombinaci s omeprazolem. Prestarium neo & Uno .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků může být zvýšeno, pokud je Perindopril kombinován s Diclofenacem. .....Ultracod (codeine and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Paroxetin, Paroxetin +pharma & Ortanol & Prestarium neo & Uno & Ultracod, Paracetam

Vedlejší účinky: Medorisper & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Medorisper a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Medorisper a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Medorisper, Medorisper & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Theraflu forte & Baclofen-polpharma


Interakce s potravinami a další doporučeníTheraflu forte: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Baclofen-polpharma: Vyhněte se alkoholu. Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další .....forte (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Theraflu, Theraflu forte & Baclofen-polpharma, Paracetam

Kombinace, interakce: Ataralgin & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučeníAtaralgin: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Ataralgin, Ataralgin & Ibalgin 400, Paracetam

Vedlejší účinky: Stacapolo & Madopar 250 & Pk-merz & Aropilos & Palgotal


Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Madopar 250 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Pk-merz . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Aropilos . . Vedlejší a nežádoucí účinky Stacapolo a Palgotal . . Vedlejší a nežádoucí účinky Madopar 250 a Pk-merz . . Vedlejší a nežádoucí účinky Madopar .....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Stacapolo, Stacapolo & Madopar 250 & Pk-merz & Aropilos & Palgotal, Paracetam

Vedlejší účinky: Ibuprofen al 400 & Ibalgin 400 & Valetol


Vedlejší a nežádoucí účinky Ibuprofen al 400 a Ibalgin 400 .nedostatek adrenalinu, Anémie, Apnoe, atelectáza, Bacteremie, Bakteriální pneumonie, , Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Otok, eozinofilie, Nadýmání, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Hematuria, Krvácející, Hypernatrémie, hypokalcémie, .....Valetol (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Ibuprofen, Ibuprofen al 400 & Ibalgin 400 & Valetol, Paracetam

Kombinace, interakce: Ataralgin & Ibalgin 400


Interakce s potravinami a další doporučeníAtaralgin: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení maximálních plazmatických koncentrací o 30-60 minut a snižují maximální plazmatické koncentrace o 30-50%. .....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Ataralgin, Ataralgin & Ibalgin 400, Paracetam

Vedlejší účinky: Ultracod & Sertivan & Diclofenac al 50 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Sertivan . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a Diclofenac al 50 . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ultracod a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Diclofenac al 50 .Bolest břicha, Alopecie, Anorexie, Úzkost, Artralgie, Asténie, Bolesti zad, Bolest na hrudi, zánět .....Ultracod (codeine and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Ultracod, Ultracod & Sertivan & Diclofenac al 50 &, Paracetam

Vedlejší účinky: Acylpyrin & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Acylpyrin a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Acylpyrin a Paralen 500 .......

Tagy: Vedlejší účinky Acylpyrin, Acylpyrin & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Lescol xl & Gabapentin teva & Doreta & Rosucard


Vedlejší a nežádoucí účinky Lescol xl a Gabapentin teva .Bolest břicha, Artralgie, Artritida, Bolesti zad, Bronchitida, Bolest na hrudi, , Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, vyrážka, Únava, Nadýmání, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, alergické reakce, artropatie, Nevolnost, Zánět hltanu, rýma, Sinusitida, .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Lescol, Lescol xl & Gabapentin teva & Doreta & Rosucard, Paracetam

Vedlejší účinky: Lyrica & Trittico ac 75 & Cipralex & Panadol extra rapide


Vedlejší a nežádoucí účinky Lyrica a Trittico ac 75 .amnézie, afázie, Bolesti zad, Zmatek, Zácpa, snížené libido, Průjem, Závrať, dušnost, Otok, Únava, Bolest hlavy, Nevraživost, nepřátelské chování, alergické reakce, Hypertenze, Hypestéza, Hypotenze, Nevolnost, nervozita, Bolest, Palpitace, parestézie, Svědění, .....Panadol extra rapide (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Lyrica, Lyrica & Trittico ac 75 & Cipralex & Panadol extra rapide, Paracetam

Vedlejší účinky: Palgotal & Neurol 0,25


Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Neurol 0,25 . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a Neurol 0,25 ....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Palgotal, Palgotal & Neurol 0,25, Paracetam

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen 500


Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Interakce s potravinami a další doporučeníParalen 500: Vyhněte se alkoholu (může zvýšit riziko hepatotoxicity). .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Fraxiparine . . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Paralen 500 .Průjem, Bolest hlavy, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Fraxiparine a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Amoksiklav 625 mg a Fraxiparine . . Vedlejší a ........

Tagy: Vedlejší účinky Amoksiklav, Amoksiklav 625 mg & Fraxiparine & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Coldrex & Sinecod


Vedlejší a nežádoucí účinky Coldrex a Sinecod . Vedlejší a nežádoucí účinky Coldrex a Sinecod ....Coldrex (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Coldrex, Coldrex & Sinecod, Paracetam

Vedlejší účinky: Panadol & Ibalgin 400 &


Vedlejší a nežádoucí účinky Panadol a Ibalgin 400 .Anémie, Zácpa, Kašel, Průjem, Závrať, Dyspepsie, Gastrointestinální poruchy, Bolest hlavy, Hypokalémie, Nevolnost, Svědění, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Panadol a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Ibalgin 400 a . Vedlejší a nežádoucí účinky .....Panadol (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Panadol, Panadol & Ibalgin 400 &, Paracetam

Vedlejší účinky: Endiaron & Paralen plus


Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen plus . Vedlejší a nežádoucí účinky Endiaron a Paralen plus ....plus (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Endiaron, Endiaron & Paralen plus, Paracetam

Kombinace, interakce: Doreta & Rivotril & Rolpryna


Rivotril & Rolpryna .Klonazepam může zvýšit sedativní aktivitu ropinirolu. Interakce s potravinami a další doporučeníRivotril: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se nadměrnému množství kávy nebo čaje ( kofein). Vezměte si bez ohledu na jídlo. Kombinace společných vedlejších účinků všech léků . Rivotril & Rolpryna .....Doreta (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Kombinace, interakce Doreta, Doreta & Rivotril & Rolpryna, Paracetam

Kombinace, interakce: Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400 &


Endiaron & .Koncentrace chinidinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s chloroxinem. Paralen plus & .Koncentrace simvastatinu v séru může být zvýšena, pokud je kombinován s acetaminofenem. Ibalgin 400 & .Riziko nebo závažnost nežádoucích účinků se může zvýšit, pokud se Ketorolac kombinuje s ibuprofenem. .....plus (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Kombinace, interakce Endiaron, Endiaron & Paralen plus & Ibalgin 400 &, Paracetam

Vedlejší účinky: Zinnat & Palgotal &


Vedlejší a nežádoucí účinky Zinnat a Palgotal . . Vedlejší a nežádoucí účinky Zinnat a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a . Vedlejší a nežádoucí účinky Zinnat a Palgotal . . Vedlejší a nežádoucí účinky Zinnat a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Palgotal a ....Palgotal (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Zinnat, Zinnat & Palgotal &, Paracetam

Vedlejší účinky: Solmucol 200 & Coldrex maxgrip citron


Vedlejší a nežádoucí účinky Solmucol 200 a Coldrex maxgrip citron . Vedlejší a nežádoucí účinky Solmucol 200 a Coldrex maxgrip citron ....citron (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Solmucol, Solmucol 200 & Coldrex maxgrip citron, Paracetam

Vedlejší účinky: Zaldiar & Transtec


Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Transtec . Vedlejší a nežádoucí účinky Zaldiar a Transtec ....Zaldiar (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Zaldiar, Zaldiar & Transtec, Paracetam

Vedlejší účinky: Sertivan & Ataralgin


Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Ataralgin . Vedlejší a nežádoucí účinky Sertivan a Ataralgin ....Ataralgin (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Sertivan, Sertivan & Ataralgin, Paracetam

Vedlejší účinky: Famosan & Paralen 500 & Ibalgin 400


Vedlejší a nežádoucí účinky Famosan a Paralen 500 .Zácpa, Průjem, Závrať, Bolest hlavy, Nevolnost, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Famosan a Ibalgin 400 .Zácpa, Průjem, Závrať, Bolest hlavy, Nevolnost, Zvracení, . Vedlejší a nežádoucí účinky Paralen 500 a Ibalgin 400 . Vedlejší a nežádoucí účinky .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Famosan, Famosan & Paralen 500 & Ibalgin 400, Paracetam

Vedlejší účinky: Doreta prolong & Abilify &


Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta prolong a Abilify . . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta prolong a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Abilify a . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta prolong a Abilify . . Vedlejší a nežádoucí účinky Doreta prolong a . . Vedlejší a nežádoucí účinky Abilify a ....prolong (tramadol and paracetamol)...

Tagy: Vedlejší účinky Doreta, Doreta prolong & Abilify &, Paracetam

Kombinace, interakce: Venlafaxin mylan & Ibalgin 400 & Paralen 500


Venlafaxin mylan & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Venlafaxinem. Interakce s potravinami a další doporučeníVenlafaxin mylan: Vyvarujte se alkoholu. Vyhněte se třezalce tečkované. Vezměte si s jídlem. Ibalgin 400: Vyvarujte se alkoholu Potraviny zpožďují čas dosažení .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Venlafaxin, Venlafaxin mylan & Ibalgin 400 & Paralen 500, Paracetam

Vedlejší účinky: Warfarin orion & Panadol extra


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Panadol extra . Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin orion a Panadol extra ....extra (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin orion & Panadol extra, Paracetam

Vedlejší účinky: Warfarin pmcs & Coldrex


Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin pmcs a Coldrex . Vedlejší a nežádoucí účinky Warfarin pmcs a Coldrex ....Coldrex (paracetamol, combinations excl...

Tagy: Vedlejší účinky Warfarin, Warfarin pmcs & Coldrex, Paracetam

Vedlejší účinky: Macmiror complex 500 & Paralen 500


Vedlejší a nežádoucí účinky Macmiror complex 500 a Paralen 500 . Vedlejší a nežádoucí účinky Macmiror complex 500 a Paralen 500 ....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Vedlejší účinky Macmiror, Macmiror complex 500 & Paralen 500, Paracetam

Kombinace, interakce: Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500


Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .....Paralen 500 (paracetamol,acetaminofen)...

Tagy: Kombinace, interakce Anaprex, Anaprex & Betaloc zok & Warfarin orion & Reasec & Stilnox & Lexaurin 1,5 & Paralen 500, Paracetam

Zaldiar effervescens


Které obsahují paracetamol nebo tramadol; - jestliže máte onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. e užíváte jakýkoli jiný lék obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo samotný paracetamol. Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .Bromazepam může zvyšovat aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Interakce s potravinami a další doporučeníAnaprex: Potraviny snižují rychlost absorpce, avšak rozsah absorpce není ovlivněn. Betaloc zok: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Warfarin orion: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství vitamínů K ( např. Ze .....

Tagy: Zaldiar effervescens, Paracetam

Zaldiar


Které obsahují paracetamol nebo tramadol, protože by mohlo dojít k neúmyslnému předávkování; - máte problémy s játry nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou; - máte potíže s ledvinami; - máte těžké potíže při dýchání, např. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jakýkoli jiný přípravek obsahující paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( které obsahovaly buď pouze tramadol nebo paracetamol. Velmi vzácně byly při užívání přípravků s obsahem paracetamolu hlášeny závažné kožní reakce. Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .Bromazepam může zvyšovat aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Interakce s potravinami a další doporučeníAnaprex: Potraviny snižují rychlost absorpce, avšak rozsah absorpce není ovlivněn. .....

Tagy: Zaldiar, Paracetam

Warfarin pmcs


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .Bromazepam může zvyšovat aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Interakce s potravinami a další doporučeníAnaprex: Potraviny snižují rychlost absorpce, avšak rozsah absorpce není ovlivněn. Betaloc zok: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Warfarin orion: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství vitamínů K ( např. Ze zelené listové zeleniny). Omezte česnek, zázvor, gingko a kaštanu koně. ....

Tagy: Warfarin pmcs, Paracetam

Warfarin orion


Avšak pro dočasnou úlevu od bolesti nebo horečky lze použít přípravky obsahující jako léčivou látku pouze paracetamol. Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .Bromazepam může zvyšovat aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Interakce s potravinami a další doporučeníAnaprex: Potraviny snižují rychlost absorpce, avšak rozsah absorpce není ovlivněn. Betaloc zok: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. Vezměte si s jídlem. Warfarin orion: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se drastickým změnám ve stravovacích návycích. Vyhněte se žaludek. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete užívat velké množství vitamínů K ( např. Ze zelené listové zeleniny). Omezte česnek, zázvor, gingko a kaštanu koně. ....

Tagy: Warfarin orion, Paracetam

Vicks symptomed forte citrÓn


Pokud: • jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatřeníUpozornění: Obsahuje paracetamol. Neužívejte jiné další léky s obsahem paracetamolu. protože přecitlivělý(á) můžete být i na paracetamol • jste-li těhotná nebo kojíte Děti a dospívajícíNepodávejte Vicks SymptoMed Forte citrón dětem a mladistvým do 16 let. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky na chřipku a nachlazení, nebo léky proti ucpanému nosu. Při užívání paracetamolu byly hlášeny některé poruchy krvinek, jsou ale velmi vzácné. Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .Bromazepam může zvyšovat aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Interakce s potravinami a další doporučeníAnaprex: Potraviny .....

Tagy: Vicks symptomed forte, forte citrÓn, Paracetam

Vicks symptomed complete citrÓn


Užívat Neužívejte přípravek Vicks SymptoMed Complete citrón jestliže: • jste alergický(á) na paracetamol, guaifenesin, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Upozornění a opatření Důležité: Obsahuje paracetamol. Neužívejte žádné jiné přípravky obsahující paracetamol. pokud užíváte: • léky obsahující paracetamol nebo jiné léky zmenšující ucpání nosu při nachlazení a chřipce. Po paracetamolu se může velmi vzácně objevit zánět slinivky břišní ( Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Betaloc zok & Paralen 500 .Metabolismus acetaminofenu může být snížen, pokud je kombinován s Metoprololem. Warfarin orion & Paralen 500 .Acetaminofen může zvýšit antikoagulační aktivitu warfarinu. Stilnox & Lexaurin 1,5 .Bromazepam může zvyšovat aktivitu Zolpidemu v oblasti tlumení centrálního nervového systému ( CNS depresant). . Interakce s potravinami a další doporučeníAnaprex: Potraviny snižují rychlost absorpce, avšak rozsah absorpce není ovlivněn. Betaloc zok: Vyhněte se alkoholu. Vyhněte se lékořici. .....

Tagy: Vicks symptomed complete, complete citrÓn, Paracetam

Vicks symptomed classic citrÓn


Pokud: .. .. ..- máte alergii na paracetamol, fenylefrin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( Důležité: .. ..Tento výrobek obsahuje paracetamol. které také obsahují paracetamol. fenylefrin hydrochlorid a paracetamol, se mohou nepříznivě ovlivňovat s jinými přípravky, proto prosím informujte svého lékaře či lékárníka o všech přípravcích, které současně užíváte, zejména o: .. Následující souhrn uvádí nežádoucí účinky paracetamolu a fenylefrinu. Velmi časté: postihují vice než 1 osobu z 10 .. ..Časté: postihují 1 až 10 osob ze 100 .. ..Méně časté: postihují 1 až 10 osob z 1000 .. ..Vzácné: postihují 1 až 10 osob z 10000 .. ..Velmi vzácné: postihují méně než 1 osobu z 10000 .. ..Není známo (z dostupných údajů nelze určit) .. ..Paracetamol .. Při terapeutických dávkách se nežádoucí účinky paracetamolu vyskytují vzácně a mají mírný klinický průběh. Poruchy ledvin a močových cest: Po delším užívání vysokých dávek paracetamolu se může objevit sterilní pyurie ( Betaloc zok & Stilnox .Metabolismus Zolpidemu .....

Tagy: Vicks symptomed classic, classic citrÓn, Paracetam

Verezana


Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v minulosti trpěla onemocněním jater ( také Dubin-Johnsonovým nebo Rotorovým syndromem) a funkce Vašich jater stále není v pořádku; • pokud máte nebo jste někdy měla nezhoubný nebo zhoubný nádor jater; • pokud máte nebo jste měla rakovinu ( např. prsu nebo děložní výstelky) ovlivněnou pohlavními hormony; • pokud máte blíže neurčené .....

Tagy: Verezana, Paracetam

Ultracod


Neužívejte přípravek Ultracod- jestliže jste alergický(á) na paracetamol a/nebo kodein nebo na kteroukoli další složku přípravku ( Neužívejte přípravek Ultracod současně s dalšími léčivými přípravky obsahujícími paracetamol a kodein. Při užívání paracetamolu a kodeinu ( Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou poruchou metabolismu tuků; • pokud trpíte, nebo jste někdy v .....

Tagy: Ultracod, Paracetam

Tutus


Které obsahují paracetamol nebo tramadol - máte jaterní problémy nebo onemocnění jater nebo si všimnete, že Vaše oči a kůže žloutnou. Důležité: Tento léčivý přípravek obsahuje paracetamol a tramadol. pokud užíváte jiný lék obsahující také paracetamol nebo tramadol, abyste nepřekročil( nebo paracetamol. Obecné poznámky Předtím, než začnete užívat přípravek Verezana, měla byste si přečíst informace o krevních sraženinách v bodě 2. Je zvláště důležité, abyste si přečetla příznaky krevních sraženin - viz bod 2 „Krevní sraženiny“. Akné se obvykle zlepší po třech až šesti měsících léčby a mohlo by dojít ještě k dalšímu zlepšení i po šesti měsících. Poraďte se se svým lékařem, zda je nutné v léčbě pokračovat, za až 6 měsíců od začátku léčby a poté opakovaně v pravidelných intervalech. Neužívejte přípravek Verezana: • pokud jste alergická na ethinylestradiol, dienogest nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku ( uvedenou v bodě 6) pokud kouříte ( viz bod 2 „Krevní sraženiny“) pokud máte nebo jste někdy měla zánět slinivky břišní ( pankreatitidu) se závažnou .....

Tagy: Tutus, Paracetam

Přečtěte si o tématu Paracetam. Abyste mohli snadněji vyhledávat obsah na téma Paracetam, připravili jsme seznam odkazů souvisejících s hledaným výrazem Paracetam. Najdete zde srovnání interakcí, popisy léčiv a další články k tématu Paracetam.



Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop