Sunwarrior Illumin8 čokoládový BIO 800 g

Skladem | Doprava od 59 Kč

1 209 Kč Do obchodu Grizly.cz
Výrobce: Sunwarrior
Sunwarrior Illumin8 čokoládový BIO 800 g

Illumin8 poskytuje Vašemu tělu ty nejdůležitější živiny: BIO rostlinný zdroj proteinu s plným spektrem aminokyselin, komplexní sacharidy z bezlepkových zdrojů, zdravé tuky, vitaminy z celistvých potravin, minerály, vlákninu, enzymy a probiotika.
Obohacené o superpotraviny jako jsou baobab, chia a lněná semínka, celozrnná rýže natural, řasa kelp, bazalka posvátná, guava a kokos, společně přichází v jedinečném illumin8.

Illumin8 je ideální jako snídaně na cesty nebo jako rychlá svačinka mezi hlavními jídly.
Přidejte illumin8 do svého smoothie pro extra výživu nebo trochu přimíchejte do svého před či po tréninkového jídla, ať všechny Vaše buňky v těle jedou na plné obrátky.
Illumin8 chutná tak skvěle, jak to zní!

Složení: Hrachový protein, lněné semínko, kakao, chia semínka, strouhaný kokosový ořech, čokoládová příchuť, vanilková příchuť, rýžový protein, guar guma, baobab, řervená řasa, sůl, extrakt ze stevie, kelp, skořice, probiotika (Bacillus subtillis 1mil.
CFU), směs minerálů, směs klíčků (amaranth, garbanzo, čočka, quinoa), směs vitamínů (bazalka posvátná, annatto, amla, vitamín K z geraniolu a farnesolu, guava, citrón, sesbanie, vitamín D3 z lišejníku, vitamín B12), směs enzymů (proteáza, bromelain, lipáza, fytáza, celuláza, pectináza, hemiceluláza).
Čistý rostlinný protein s aminokyselinami.
Směs poskytuje tělu ty nejdůležitější živiny.

COVID-19: Česko

Poslední změna dat před 5 min

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: