Nápoj rýžový kakao 1 l BIO THE BRIDGE

Skladem | Doprava od 49 Kč

79 Kč Do obchodu Countrylife
Je vhodný jako rostlinná alternativa pro všechny, kteří z nějakého důvodu nechtějí nebo nemohou pít mléko živočišné.
Nápoj můžete použít všude tam, kde by normálně přišlo kravské mléko.
Nápoj je vhodný pro vegany i alergiky na laktózu či lepek.
O rostlinných nápojích se toho hodně dozvíte v časopise Dobroty léto 2014.Využití:samotné - nápoj se hodí k přímé konzumacismoothie nebo koktejl - tento nápoj chutná skvěle v obojímpudink - nápoj přiveďte k varu, část dejte stranou, rozmíchejte v ní škrob a za stálého míchání vlévejte zpět do vroucího nápoje, můžete zjemnit smetanou.kaše - nápoj může být základem při přípravě vaší oblíbené kaše k snídani, která bude mít jemnou kakaovou chuťmléčné rýže - použijte místo mléka tuto alternativu a budete mít mléčnou rýži skvěle ochucenou už při vařeníU italské značky The Bridge najdete velmi široký sortiment produktů z kategorie bio rostlinných nápojů, smetan a dezertů.
Sójové, ovesné, mandlové, kokosové a špaldové nápoje v litrových, půllitrových nebo malých čtvrtlitrových kartonech, nápoje obohacené vápníkem, ochucené nápoje, čtyři druhy smetan a čokoládové nebo vanilkové dezerty...
To je nabídka The Bridge.
Tato italská rodinná firma vyrábí svoje produkty už od roku 1994.
K jejich výrobě používá vynikající pramenitou vodu, jež vyvěrá z hor přímo ve vesnici, kde firma sídlí, nedaleko severoitalského města Vicenza.
Proč je kvalita vody důležitá? Rostlinný nápoj tvoří z 20 % použitá surovina a z 80 % voda, proto je pro jeho výslednou chuť a kvalitu mimořádně důležitá.Tento produkt ocení především spotřebitelé se zájmem o ekologické zemědělství a udržitelný systém hospodaření.
Biopotraviny vždy prochází systémem kontrol a certifikace, který zajišťuje jejich kvalitu a umožňuje jim nést toto označení.Zajímá vás více o ekologickém zemědělství? Přečtěte si články v našem bioseriálu.
Podobné nebo alternativní produkty

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: