APO-IBUPROFEN 400 mg Potahované tablety 100 x 400 mg

Není aktuálně skladem | Doprava od 29 Kč

164 Kč Do obchodu Lekarna.cz
Výrobce: APOTEX (ČR), spol. s r.o.
Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu.
Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.
Podobné nebo alternativní produkty

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email:
  • Eshop