Dr. Max Ibuprofen 100 mg/5 ml perorální suspenze 100 ml

នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី 79 CZK

129 CZK ទៅហាង Drmax.cz

Ibuprofen Dr. Max 100 mg/5 ml perorální suspenze je určena dětem od 3 měsíců věku ke snížení horečky pro děti a ke krátkodobé léčbě bolesti.

ផលិតផលស្រដៀងគ្នាឬជំនួស
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
309
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
125
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
125
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
125
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
125
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
169
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
179
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
95
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
129
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
199
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
199
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
295
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
299
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
299
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
105
 
នៅ​ក្នុង​ស្តុក | ដឹកជញ្ជូនពី
189



ពាក្យស្វែងរកចុងក្រោយ



Informace na webu jsou pouze orientační. Odkazy vedou na partnerské e-shopy. Aktuální dostupnost a podmínky zjistíte přímo u partnera. Informace na této stránce mají pouze informativní charakter. Produkty na předpis nejsou dostupné k přímému nákupu zde. Pro aktuální dostupnost a podrobnosti navštivte stránky našeho partnerského e-shopu. Tento web obsahuje affiliate odkazy. mohou vést k partnerskému e-shopu.

ព័​ត៍​មាន​បន្ថែម