COVID-19: USA

Celkový počet případů
5218584
Nové případy
+19140
Celkem úmrtí
165829
Nové úmrtí
+212
Celkem uzdraveno
2673846
Aktivní případy
9145
Vážný stav
2378909
Nyní vyléčeno: 51.2%
Smrtnost: 3.2%

COVID-19: Hraniční země

Kanada   Mexiko   Grónsko   St. Pierre & Miquelon  
ZeměCelkový počet případůNové případyCelkem úmrtíNové úmrtíCelkem uzdravenoAktivní případyVážný stavPřípady na 1 milion obyvatel
New York203123+712714827+4576133661749304504
New Jersey68824+42402805+3623513625062051
Massachusetts28163+1296957+11342126785
Michigan27001+13661768+16643324800
Kalifornie25536+1183782+511935228191154
Pennsylvania25465+1143696+6040424365
Illinois23247+1222868+74222377
Florida21628+609571+72111619941
Louisiana21518+5021013+12980619699436
Texas15013+230345+4258012088
Georgia14578+957524+4414054
Connecticut13989+608671+6913318
Washington11154+175547+1813519256
Maryland9472+536302+406078563
Indiana8527+291387+378140
Colorado7941+250329+217612
Ohio7280+305324+506956654
Virginie6171+424154+56017
Tennessee5823+213124+1519693730
Severní Karolina5133+166113+55020
Missouri4750+227148+114602
Alabama3953+150114+113839
Arizona3806+104131+93675
Wisconsin3555+127170+16163369
Jižní Karolína3553973456
Rhode Island325180317150
Nevada3134+104130+10262978
Mississippi3087+145111+132976
Utah2412+4919+12393
Kentucky2210+162115+112095
Oklahoma21841082076
Okres Columbia2058+10367+155181473
Delaware1926432771606
Iowa1899+18949+67901060
Minnesota16957984277474
Oregon1633551578
Arkansas149832367109923
Idaho1464+1139+6142543
Kansas1426+5069+71357
Nové Mexiko1407361371
New Hampshire109127249815
Jižní Dakota988+1206261721
Nebraska90120881
Vermont752+429+1723
Maine734+3620+1292422
západní Virginie69410684
Havaj517+139333175
Montana399+57197195
Wyoming3731140232
Severní Dakota341+109+1138194
Aljaška285+89+198178


Ostatní nejvíce nakupují

Aktuálně největší akce

COVID-19: Celosvětově

Poslední změna dat před 16 min
20,144,884
Celkový Počet Případů
736,072 (3.7%)
Celkem úmrtí
12,990,473 (64.5%)
Celkem Uzdraveno

O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: