Poslední změna dat před 4 min

ZeměCelkový počet případůNové případyCelkem úmrtíNové úmrtíCelkem uzdravenoAktivní případyVážný stavPřípady na 1 milion obyvatel
USA3005356+22428132684+11512950425478157763015990
Brazílie1613351+876665120+2209786155696168318
Indie719401+2156520173+473440099152082591298944
Rusko687862+661110296+13545432935792232372300
Peru30271810589193957981721227
Chile298557+30256384+762643713339278022069
Španělsko29762528385617
UK285768+35244236+16231
Mexiko256848+468330639+273155604329570605378
Írán243051+261311731+1602040832753272373201
Itálie241819+20834869+81922411331470972
Pákistán231818+33444762+501316491819954072406
Saudská arábie213716+42071968+521496344398621142254
Turecko2057585225180680198531127
Německo197651+9390861822005006365318
JAR196750319993315100236539
Francie166960298937706060007560
Bangladéš165618+32012096+44761493524873731
Kolumbie11711040644788165165841
Kanada105764+2288687+369431192276462128
Kataru100345+546133+59389816146314164
Čína83557+446347851824055
Argentina778151523+162853193447761620
Egypt752533343207265118441
Švédsko714195420124
Indonésie64958+12093241+702991981431798
Bělorusko63804+250429+6511202491225589
Irák62275+17962567+9434741172424967337
Belgie62016+1079771170913515432
Ekvádor6195847812872228455288
SAE5154032340297109201
Nizozemí50657+366128+118
Kuvajt50644+703373+5410015389270152
Ukrajina49043+5431262+132170332726078103
Kazachstán48574+14031882733430421052221
Omán47735+1557218+529146122918371129
Filipíny46333+20791303+61218524332845166
Singapur44983+183264071727642402
Portugalsko44129+2321620+6291661491334373
Bolívie39297+12261434+56116673952619671
Panama381497471798619416146
Dominikánská republika38128+703804+101948954617835208
Polsko36155+2051521+4239662201066876
Afghánistán33190+239898+34201037371218931
Švýcarsko32315+47196529300105017
Izrael30749+791334+3180561061235988
Bahrajnu2936798+124649462045
Rumunsko29223+2501768+18202131877242227
Arménie28936+330491+7163021621214310
Nigérie2871164511665164017
Irsko2552717412336442212
Honduras23943+1022639+1024901032081458
Guatemala232489473382189195
Ázerbajdžán20837+513258+812182440839766
Ghana200851221487050938
Japonsko1952297717050149533
Rakousko18365+857061664732101211
Moldavsko17906+92592+7110473296267438
Srbsko16420+289317+613366302273793
Alžírsko16404+463959+711884392356153
Nepál15964+18035+168112649118
Maroko14329+1142359837112425719
Jižní Korea13137+46284+11184816100515
Dánsko12878+46607+1119351183367
Kamerun1259231310100217952
Česko12532+17350+278739430914
Pobřeží slonoviny107727450675631
Uzbekistán10284+26436+26584366433
Súdánu976760846734486
Norsko893025181385413
Malajsie8668+5121847611712
Austrálie8586+137106+274202110606
Keňa8067+181164+42414127548929
El Salvador8027+250223+647301573074234
Kyrgyzstán7691+31492+4284341475624
Demokratické Kongo7432+211823226424024
Senegal74001334870239738
Finsko7257+432967002281
Venezuela7169652100500411
Makedonie7124+78346+53199172357955
Haiti6333+3911315491414671
Tádžikistán62135348581302
Etiopie58461032430331335
Bulharsko57402462915257928
Gabon5620442555302110
Guinea5610344522105424
Bosna a Hercegovina5458+496199+825984826614
Kostarika499620+11745323110
Francouzská Guyana4913161866303123
Mauritánie48791301844290514
Džibuti4792554593144
Lucembursko452211040163963
Palestinská autonomie4341+6417+14913833
Maďarsko4189+65892860497408
Středoafrická republika39694891430072
Řecko3562+431921374199611
Madagaskar3250+30933+1113527208245
Chorvatsko3220+691132210148975
Thajsko3195+55830721651
Rovníková Guinea3071518422178
Somálsko299792101418912
Albánie2964+7179+317024511838
Mayotte26613423752523
Nikaragua25198312381198
Maledivy246811204940812
Paraguay242720116612415
Kuba2380+88622345604
Mali2331+1119154720665
Srí Lanka2077+1111917141491
jižní Súdán2021383331650
Estonsko1994+16918751502
Libanon1885+123613115388
Island1866+3101840716
Litva1841+5791547221515
Slovensko1765+12814662713
Guinea-Bissau17652567610645
Malawi1742+12919+231714064
Slovinsko1716+161111384221
Zambie16323013482541
Republika Kongo1557445011012
Sierra Leone1542621062418
Nový Zéland1534+1221490221
Kapverdy145117655779
Hongkong1286+177115711221
Jemen1265338552375
Benin1199213338451
Tunisko1199+115010491100
Jordán1167+310957152003
Lotyšsko1127+3301000971
Rwandě11053567535
Niger1093+568968357
Libye104632261753
Mozambik1012+25827721727
Kypr100319839145
Burkina Faso1000+1353858489
Svazijsko988135474285
Uruguay95628849791
Gruzie953+21583021085
Uganda953+14892161
Libérie87437377460
Chad8727478711
Andorra855528003
Černá Hora841+6014315512
Jamaica732+41058415138
Svatý Tomáš a Princův ostrov72013268439
Zimbabwe7168181527
Diamond Princess71213651484
San Marino69842656
Togo680154472182
Malta672965211
Surinam594142922886
Channel Islands577+64751218
Réunion5472472733
Tanzanie509211833057
Namibie485+73254601
Taiwan44974384
Sýrie372+1414+1126232
Vietnam369+143411281
Angola346191082196
Mauricius342+1103302
Ostrov Man33624312
Myanmaru316+36245465
Komory311726638
Botswana2771292471
Guyana2731512013810
Martinik24914981375
Mongolsko2201883322
Eritrea21556159
Kajmanské ostrovy20111946
Burundi191111872
Faerské ostrovy188+11871
Guadeloupe18414157134
Gibraltar1791763
Bermudy14691371
Kambodža141131101
Brunej1413138
Trinidad a Tobago133811510
Monako1084959
Aruba1053984
Bahamy104118941
Barbados987901
Lichtenštejnsko84+11812
Seychely811170
Bhútán80+253227
Lesotho791168
Sint Maarten781563
Antigua a Barbuda68323421
Francouzská Polynésie62602
Gambie5722728
Ostrovy Turků a Caicos48+121135
Macao46451
St. Martin4333731
Portoriko39213614
Guam32131190
Belize302199
Sv. Vincent a Grenadiny2929
Timor-Leste2424
Curaçao231193
Grenada2323
Svatá Lucie22193
Nová Kaledonie2121
Laos1919
Fidži19+1181
Dominikou1818
Panenské Ostrovy1717163
Svatý Kryštof a Nevis16151
Grónsko1313
Falklandy1313
Svatý stolec1212
Papua-Nová Guinea1183
Montserrat11110
Západní Sahara10181
MS Zaandam927
Britské Panenské ostrovy817
Bonaire, Svatý Eustach a Saba77
Sv. Barthélemy66
Anguilla33
St. Pierre & Miquelon11

Ostatní nejvíce nakupují

Aktuálně největší akce

COVID-19: USA

Poslední změna dat před 4 min
3,005,356
Celkový Počet Případů
132,684 (4.4%)
Celkem úmrtí
1,295,042 (43.1%)
Celkem Uzdraveno
1,577,630
Vážný Stav
Lyžařské zájezdy se skipasem


O projektu

Volně dostupný nekomerční projekt za účelem laického srovnání léčiv na úrovni interakcí, vedlejších účinků, stejně jako cen léčiv a jejich a alternativ

Více informací

  • Worldwide Drugs Aggregator projects
  • Email: